MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Ek Alan Gibi Bişey
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar.Yine yeni bir iste ve sorunla karşınızdayım.Yeni bir ek istiyorum siteme.Şöyle olucak: Kullanıcı gruplarında Kurucu, Üye nasıl yazıyorsa bende Üye olanları Yönetici onaylı Lisanslı ve Lisansız olarak değiştirmek istiyorum.Yani Üye yerine benim girdiğim Lisanslı veya Lisansız kelimelerinden biri gelicek.İlk üye olan Lisansız olarak otomatik olarak yazılıcak.Acaba bunun eklentisi varmı veya nasıl olcusaksa
Üye , kullanıcı grubunu lisanssız olarak değiştirin ve yeni bir kullanıcı grubu oluşturun lisanslı diye . Bütün üyeler lisanssız olarak görünsün istediğiniz üyeyi lisanslı olarak değiştirin aklıma böyle birşey geldi ve en kısa yolu diye düşünüyorum Gülümseme
tamam olabilir gibimi ki.Diyelimki 5 üye var.5 tanesi ilk üye oldular değil mi. Bizde 1 tanesinin Kullanıcı gruplarına giricez fakat Bize Mesaj Sayısı filan diyor En az kaç mesaj biz 20 girsek diğer üye buna yetişir diğer üyelerde Lisanslı olur ama böylede bişey olmaz mı?
Hayır senin dediğin terfi işlemi benım dediğimde kendin yapıcaksın , atıyorum benı lisanslı üye yapıcaksın . Admin kp'ye giriyosun oradan Kullanıcılar'a giriyosun ismimi bulup Üye yerine lisanslı uyeyı işaretliyosun Gülümseme
Eyvallah kardeşim çok iyisin hoşsun sorunda çözüldü Açık Ağızlı Gülümseme tamam kaptım işi.
Rica ederim sorun çözüldüğüne göre konu kilit Gülümseme