MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MYBB Captcha Resim Gözükmüyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim
Sorun Bu Arkadaşlar Ne Yapabilirim ?
Tam neresi olduğunu detaylı bir şekilde anlatırsanız yardımcı olabilirim?
Kayıt Yerinde , İletişimde Captcha olan her yerde
Dediğiniz yer "Üye Ol" kısmı bu sorun bende de var kaynaklanan yer ise "member_register" ancak bu temadan kaynaklanan bir sorundur. Ben orasına fazla takılmıyorum sana tavsiye edebileceğim http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=2152 burası göz atabilirsiniz bende kullanıcam şimdi..
(26-12-2014, Saat:19:28)Serhad97 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]resim

Şablona uyabilirsin öncelikle
Maalesef bilmiyorum ama FTP aracığıyla araştırdım baktım herhangi bir sorun yok sanırım bu Mybb ile alakkalı bir durum olabilir bende orjinal güvenlik sorusundan yanayım sana verdiğim eklentiyi denedim maalesef olduğu gibi hatalı..

Ayrıca ben daha yeni kurdum hemen hemen bir hafta olucak Mybb ben böyle bilmezdim ne ararsan bulabiliyordum şimdi ise aradığını bulduğumda hatalı oluyor en çok Mybb 1.8.3 sürümünde çok hata var bir yandan uğraşmak istemiyorum bir yandan stres atmak için iyi olur diyorum bende sağlam Postbit bulamıyorum ayrı dert bende de var
(26-12-2014, Saat:19:28)Serhad97 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]resim
Hostiginizde GD Kütüphanesi kurulu değilse captcha resmi görünmez. Bence bunu hosting sağlayıcınıza kurulu olup olmadığını sorun.

(26-12-2014, Saat:21:27)PerfectPor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Maalesef bilmiyorum ama FTP aracığıyla araştırdım baktım herhangi bir sorun yok sanırım bu Mybb ile alakkalı bir durum olabilir bende orjinal güvenlik sorusundan yanayım sana verdiğim eklentiyi denedim maalesef olduğu gibi hatalı..

Ayrıca ben daha yeni kurdum hemen hemen bir hafta olucak Mybb ben böyle bilmezdim ne ararsan bulabiliyordum şimdi ise aradığını bulduğumda hatalı oluyor en çok Mybb 1.8.3 sürümünde çok hata var bir yandan uğraşmak istemiyorum bir yandan stres atmak için iyi olur diyorum bende sağlam Postbit bulamıyorum ayrı dert bende de var
O dediğiniz Kayıtta Güvenlik Sorusu eklentisi 1.6 eklentisidir ve bu özellik 1.8x 'e eklentiği için eklenti çakışma yapar ve hata alırsınız.
Yani, eklenti kurmadan kendiniz panelden düzenleyip aktifleştireceksiniz.
Hocam hiç alakasız şeyler yazmışsınız toptan kaldırın gitsin.
Sayfalar: 1 2