MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Html5 bilgi edinme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : SİTE
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.3
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : google seo
Hata-Sorun Sorun açıklaması : mrb arkadaşlar bir konu hakkında Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum resimde görüldüğü gibi HTML5 report olayı nedir ? ve puan olmaması benden kaynaklı bir sorunmudur çünkü benim içinde konu olmayan sitemde bile 1 yıldız mevcut ama asıl site hiç yıldız puan yok eğer düzeltmem gereken bir hata varsa lütfen söyleyiniz gerekeni yapmaya çalışırım bu konuda murada 2 senelik bir konu var ama pek anlamadım tşkr ederim şimdiden yardımınız için not birde bazı site analizlerinde site haritamın olmadını görüyorum ama ben sitemap harita belirledim
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim
google da ne yapacağını bulabilirsin çok rahat şekilde
(25-12-2014, Saat:15:03)Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]google da ne yapacağını bulabilirsin çok rahat şekilde

hocam Html5 hataları diyemi aratacam acaba ?
html5 in ne olduğunu kavrarsanız anlarsınız hataları zaten Açık Ağızlı Gülümseme
Açık Ağızlı Gülümseme teşekkürler
Bildiğim kadarıyla <h1> etiketi SEO açısından sayfada 1 defa kullanılmalıdır. Sitede veya sayfa 2 adet <h1> etiketi kullanıldığı için böyle bir uyarı aldınız.
(25-12-2014, Saat:15:56)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bildiğim kadarıyla <h1> etiketi SEO açısından sayfada 1 defa kullanılmalıdır. Sitede veya sayfa 2 adet <h1> etiketi kullanıldığı için böyle bir uyarı aldınız.

wampiR hocam dediğinizi yaptım h1 sildim forumda çıktığımda ziyaretci olduğumda sıfır hata sorun yok ama giriş yaptığımda bu seferde h1 eksik çıkıyor ne ilginçdir
(25-12-2014, Saat:19:33)serdarzafer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-12-2014, Saat:15:56)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bildiğim kadarıyla <h1> etiketi SEO açısından sayfada 1 defa kullanılmalıdır. Sitede veya sayfa 2 adet <h1> etiketi kullanıldığı için böyle bir uyarı aldınız.

wampiR hocam dediğinizi yaptım h1 sildim forumda çıktığımda ziyaretci olduğumda sıfır hata sorun yok ama giriş yaptığımda bu seferde h1 eksik çıkıyor ne ilginçdir

Şablonun tam ismini bilmiyorum ama Welcomeblock_member şablonuna h1 etiketini ekleyebilirsiniz.
Sayfalar: 1 2