MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: WordPress’i Bakıma Almak – Maintenance Mode + TR Dil Dosyası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Bugün işimize yarayacak bir eklenti. Gerçi her gün kullanabileceğimiz bir eklenti değil ama ne olur ne olmaz yinede lazım oluyor. Hani bir gün önce gördüğün eşyayı ertesi gün orada göremezsin ya onun gibi. Neyse çok konuşmayayım hemen anlatayım.

Resimde gördüğünüz gibi eklentiyi aktif edince böyle bir görüntü sitenize girenleri karşılıyor. Sade, hoş, güzel. Burada size eklentinin ayarlarını vs. anlatmicam, sadece kurulumunu anlatıcam. Şimdi şunu da söylim eklenti 10 tane farklı dilden oluşuyordu ama Türkçe dili yoktu. Var olan İngilizcem ile hepsini sizler için Türkçe diline çevirdim. O yüzden rahat rahat işinizi görebilirsiniz.TR dil dosyası aşağıda. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Eklenti Özellikleri

İstediğiniz zaman WordPress bloğunuzu bakıma alabilme,
Bakım mesajını istediğiniz şekilde düzenleyebilme,
Farklı bakım arka plan görselleri,
Bakım zamanında kendi kullanıcılarınıza normal sayafaya ulaşım imkanı tanıyarak değişiklikleri gözlemleme.
Eklenti Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açın ve içindeki dosyaları ftp yolu ile wp-content/plugins klasörüne atın,
WordPress > Eklentiler bölümünden eklentiyi aktif hale getirin,
WordPress > Ayarlar > WP Maintenance Mode menüsü içinden eklenti ayarlarınızı yapabilirsiniz.
Türkçe Dil Dosyası

İndireceğiniz dosyayı wp-content > plugins > wp-maintenance-mode > languages dosyasının içine atın, işlem bu kadar.

Buraya tıklayarak TR dil dosyasını indirebilirsiniz.

Kaynak: http://atarliyazar.com/wordpressi-bakima-alma/
Eklentilere gerek yok. Ben bir kod ekliyorum index.php ye. Admin girişi yapmayanlar siteye girerince mesaj karşılıyor.