MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: google gibi getir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : kralpaylasim.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.3
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : google seo avatar galeri
Hata-Sorun Sorun açıklaması : herkeze slm ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürederim ben google yöneticiden google gibi getir dedim ve resimde görüldüğü gibi engellemeler oldu Görsel lik engellendi gibi ve 7 hata yani google ilk site açdığımda red tema kullanıyordum 2 resimde görülen halen aynı tema gözüküyor şimdiki tema engellendi açıklaması var bu işten iyi anlayan bir arkadaş yardımını bekliyorum tekrar teşekkürler yardım için bekliyorum
Resim-Grafik [b]Hata Ekran Görüntüsü :[/b resim
resim
Siz google gibi getir aracını çok ama çok yanlış anlamazsınız be hocam.

Konuların dışında herşeyi getir demişsin. JS dosyası, css dosyası tutmuş birde twitter'daki resim urlsini getirt demişsiniz. Böyle olursa haliyle hata verecektir.

Google gibi getir aracı konularınızın url adresini başında site adresiniz yazmıyacak şekilde ekliyeceksiniz. konu-konu-adi.html adresini alıp öyle ekleyeceksiniz.

Site adresiniz dışında ki tüm bağlantılar engellenir.

İyi forumlar.
(20-12-2014, Saat:21:16)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Siz google gibi getir aracını çok ama çok yanlış anlamazsınız be hocam.

Konuların dışında herşeyi getir demişsin. JS dosyası, css dosyası tutmuş birde twitter'daki resim urlsini getirt demişsiniz. Böyle olursa haliyle hata verecektir.

Google gibi getir aracı konularınızın url adresini başında site adresiniz yazmıyacak şekilde ekliyeceksiniz. konu-konu-adi.html adresini alıp öyle ekleyeceksiniz.

Site adresiniz dışında ki tüm bağlantılar engellenir.

İyi forumlar.

teşekkür ederim site haritası vardı zaten ben yanlış tarama yapmışım