MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb kurulum tema ve eklenti seo vs kurulumu yapılır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar zamanımın çoğunu işim gereği pc başında geçirmekteyim.Bu sebeple hemen hemen Mybb ile içli dışlı oldumGülümsemeBazen olurya domain alırsınız mybb yeni geçmiş olursunuzya nerden ve nasıl yapılacağını bilmezsiniz.Bende çok yaşadım ama azmim ile biçok şeyi Artık aştoğımın farkındayım Sadece kodlama bilmemAçık Ağızlı Gülümseme
Sözün Kısası şuki bu durumda olan arkadaşlarımızada bu desteği vermek isterim.Tabiikide küçükte olsa bir ücret karşılığı sonuçta el emeği teşekkürle ödenmezSüper

Mybb 1.8x üzeri olursa daha iyi olur istediğiniz tema ve eklentileri kurulumunu yapıp teslim ederim sizde forumunuzun keyfini çıkarısınızSüper
Ayrıca bütün forumlarda kullanılan (Tapatalk) da benden forumunuza entegresi hediye olsun.

Saygılarımla

Konu ile ilgilenen arkadaşlarımız bana

imzamdaki adreslerden iletişime geçebilirler.
Hayırlı olsun ne diim kimse Kurulum için para vereceğini sanmıyorum sonuc da zorluk derecesi %0