MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Çöktü Çözümü Bulamıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar sitemin forum anasayfası çöktü ve birden bire garip karakterler görünmeye başladı. Admin panele ulaşabiliyorum fakat forum anasayfa veya daha fazlası maalesef ki ulaşamıyorum.

Belki yardımınız dokunur diye sormak istiyorum. Dünden beri forum bu halde. Çok araştırdım bu yüzden fikirlerinize oldukça muhtacım.

Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir sizce?

Sürüm 1.8

resim
tarayıcınızın kodlamasına baktınız mı ?

site adresini verirseniz daha hızlı destek alabilirsiniz.
Tabi www.oyunsever.gen.tr/forum forum adresim.
Tarayıcıdan kodlara baktığımda aynı yazılarla karışılaştım. Ya temalarım silindi ya da temaya ulaşamıyor site. Anlamadım bunu, çok tuhaf bir durum.
Virüs mü yaptı, site saldırı mı aldı hiçbir fikrim yok şimdilik.

Hosting firmasına da ticket attım bakalım onlardan ne gibi bir cevap gelecek. Yedek varsa yedek isteyeceğim. Şu an beklemekten başka çarem yok gibi bir şey Gülümseme
Temadan Kaynaklanıyor Olabilir Tema Değişmeyi Dene
Kolay Gelsin Hocam Ne Diyelim
(05-12-2014, Saat:23:17)ByTugrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temadan Kaynaklanıyor Olabilir Tema Değişmeyi Dene

Evet o da aklıma gelmedi değil, default dışında 1 tema daha vardı. İki temada da aynı sıkıntı mevcut. Hosting firmasından olumlu bir cevap da gelmedi. Yedek yok ellerinde. Forum patladı sanırım. Sebebini bileydim iyiydi. Yinede son çare kurulumu baştan yapmadan önce biraz daha kurcalayacağım. Bakarsın bir şey yapabilirim.
(05-12-2014, Saat:23:21)enescanx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-12-2014, Saat:23:17)ByTugrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temadan Kaynaklanıyor Olabilir Tema Değişmeyi Dene

Evet o da aklıma gelmedi değil, default dışında 1 tema daha vardı. İki temada da aynı sıkıntı mevcut. Hosting firmasından olumlu bir cevap da gelmedi. Yedek yok ellerinde. Forum patladı sanırım. Sebebini bileydim iyiydi. Yinede son çare kurulumu baştan yapmadan önce biraz daha kurcalayacağım. Bakarsın bir şey yapabilirim.

Hocam Default Temayı Yeniden Uploadlayın,İnternetten İndirip Dosyalarda Sıkıntı Olabilir.Panele Erişemiyorsunuz Sanırım.
şablonlara erişemiyormusunuz ? en son ftp de ne gibi işlemler yaptınız ?
Sayfalar: 1 2 3