MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: [YARDIM] Mybb 1.6.16 Tema/Sablon Duzenleyemiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Arkadaslar Resimdeki Goruldugu Gibi Forumumda Kulladıgım Temanın Sablonlarını Duzenleyemiyorum,Üzerine Dahi Tıklayamıyorum... Yardımlarınız için Tesekkur Ederim..
Hocam yukarıdan şablon seti seçilmemiş.Temanızda problem olabilir mi default temada deneyin.
(01-12-2014, Saat:10:48)#Arawn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam yukarıdan şablon seti seçilmemiş.Temanızda problem olabilir mi default temada deneyin.

Hocam Ben Orayı Seçmiştim Reklam Olmasın Diye Kutucuğun İçini Boyamıştım Gülümseme .. Default Temadada Aynı Sorunu Yaşıyorum Gülümseme
Merhaba,

Admin Paneli -> Admin KP Tercihleri -> Şablonlar & Stiller için Kod Renklendirme Aktif Edilsin Mi? seçeneğini hayır olarak seçiniz.

İyi forumlar.
(01-12-2014, Saat:13:11)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Admin Paneli -> Admin KP Tercihleri -> Şablonlar & Stiller için Kod Renklendirme Aktif Edilsin Mi? seçeneğini hayır olarak seçiniz.

İyi forumlar.

Çok Teşekkürler verdiğiniz cevap benim de sorunumu çözmüştür Süper
(01-12-2014, Saat:13:11)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

İyi forumlar.

Sorun Çözülmüştür Gülümseme Elinize Sağlık