MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb kurulmuyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhaba yenı bi domain alşdım ftp sıne gırdım kurulum dosyalarını publıc htmle ye attım siteadı/insttalı baslatcam olmuyor acılmıyor yardım lutfen
Site adresiniz ?

DNS yönlendirmesi tam oturmamış olabilir ve tarayıcı çerezlerinizi silerek tekrar deneyin bakalım.
endfrm.org napabilirim : /

lütfen yardım kurulmuyor : /
(28-11-2014, Saat:22:38)Noren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]endfrm.org napabilirim : /
Siz ftp'ye dosyaları attığınızdan emin misiniz ? sayfa yapım aşamasında duruyor ve Yöncü bilişimden almışsınız hatırladığım kadarıyla onların sitesinde ki hesabınızda yapım aşamasında sayfasını kaldır diye bir seçenek vardı onu kaldırıp denermisiniz ?
hemen deniyorum filezilladanda bi görüntü atıcam doğrumu attım dıye

kardeş ben yapamadım tw versem bakarmısın sana zahmet olmazsa
Tw bilgilerinizi özel mesaj ile iletin hocam bakayım
(28-11-2014, Saat:22:38)Noren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]endfrm.org napabilirim : /

Ayıp ÇOK Ayıp
Bu nedir yav ?
Sitemin resmen .orglusunu açmışsın. Normalde herkese destek veririm ama senin konularına benden destek asla bekleme !! Eğer domaininizi değiştirirseniz tekrardan destek verebilirim.
(29-11-2014, Saat:00:19)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Ayıp ÇOK Ayıp
Bu nedir yav ?
Sitemin resmen .orglusunu açmışsın. Normalde herkese destek veririm ama senin konularına benden destek asla bekleme !! Eğer domaininizi değiştirirseniz tekrardan destek verebilirim.

bir daha para verip başka domain alacağınımı sanıyorsun :=)