MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kayıt Formu Değiştirme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : sanalikailesi.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.8.1
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :Anasayfada ve Forum Görüntülemede Avatar Eklentisi,Hızlı Alıntı ,Genel Bakış Eklentisi(Overview) ,Forumun En İyi Mesaj Yazanları ,Renkli Duyuru Sistemi Ayarları,DVZ Shoutbox (Mesaj kutusu)
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Herhangi bir üye kayıt olurken ben kayıt formuna ayrıyetten başka bir soru daha eklemek istiyorum...Güvenlik sorusu değil ama...''Örnek:Hangi takımlısınız''
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :resim
Forum Ayarları > Özel Profil Yönetiminden istediğiniz alanın ayarlarına girin ardından

Gerekli Alan? *
Bu Profil Alanı, Yeni Üyelik Kayıtlarında ve Kullanıcıların Profil Bilgilerini Düzenlemelerinde Gösterilsin mi? Eğer Profil Alanında Gizlensin Seçeneği Seçilirse Bu Görev Çalışmayacaktır.

Evet'i işaretleyin, artık kayıt olurken gözükecektir, iyi forumlar.
(26-11-2014, Saat:21:41)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Forum Ayarları > Özel Profil Yönetiminden istediğiniz alanın ayarlarına girin ardından

Gerekli Alan? *
Bu Profil Alanı, Yeni Üyelik Kayıtlarında ve Kullanıcıların Profil Bilgilerini Düzenlemelerinde Gösterilsin mi? Eğer Profil Alanında Gizlensin Seçeneği Seçilirse Bu Görev Çalışmayacaktır.

Evet'i işaretleyin, artık kayıt olurken gözükecektir, iyi forumlar.

Dediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde yaptığıma inanıyorum,fakat olmadı ? Kararsız
Aynı sayfadan Yeni Profil Alanı Ekle menüsünden Yeni Profil Oluştur ve ayarları resimdeki gibi yap.

resim
(27-11-2014, Saat:00:14)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynı sayfadan Yeni Profil Alanı Ekle menüsünden Yeni Profil Oluştur ve ayarları resimdeki gibi yap.

resim

Çok teşekkürler...Konu Çözülmüştür Gülümseme
konu dışı olacak ama, kayıt sayfasında görünen özel profil alanlarını altforumlarda yaptığımız gibi iki blok halinde gösterme imkanımız var mı acaba?