MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: rep görüntüleme hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
slm ben sitede rep puanlarına incelediğimde bu hata çıkıyor şimdiden teşekkürler

mybb 1.8.2
site: kralpaylasim.com

Hata Mesajı:
Kod:
SQL Error:
    1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 6
Query:
    SELECT r.*, r.uid AS rated_uid, u.uid, u.username, u.reputation AS user_reputation, u.usergroup AS user_usergroup, u.displaygroup AS user_displaygroup FROM mybb_reputation r LEFT JOIN mybb_users u ON (u.uid=r.adduid) WHERE r.uid='6' ORDER BY r.dateline DESC LIMIT 0,

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü:
resim

Edit: xpserkan => Hata mesajı eklendi.
Merhaba,
MYPS - Para sistemi eklentisini kapatıp kontrol edin bakalım aynı hatayı verecek mi? Muhtemelen ondan dolayı böyle bir hata veriyor.
(21-11-2014, Saat:04:30)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
MYPS - Para sistemi eklentisini kapatıp kontrol edin bakalım aynı hatayı verecek mi? Muhtemelen ondan dolayı böyle bir hata veriyor.

kapattım başkan malesef aynı hata oluyor
Merhaba,
Prostats eklentisi hariç, diğer kullandığınız tüm eklentileri tek tek pasif yaparak kontrol edermisiniz hocam?
Ayrıca 1.6 sürümünden mi geçiş yaptınız 1.8 sürümüne?
(21-11-2014, Saat:15:44)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Prostats eklentisi hariç, diğer kullandığınız tüm eklentileri tek tek pasif yaparak kontrol edermisiniz hocam?
Ayrıca 1.6 sürümünden mi geçiş yaptınız 1.8 sürümüne?

serkan başkanım ayarlardan tüm eklentileri hepsini kapadım tek seferde malesef olmadı sürüm geciş olayına gelirsek hayır direk 1.8.1 başladım gecen gün 1.8.2 güncelleme yaptığımda bu olay oldu sanıyorum öncesinde bakılabiliyordu istersen admın veriyim bakabilirsin serkan hocam belki şu taplo görünüm konusunuda halledersin
Sorunun çözümünü MyBB Reputation Sayfası Hatası Çözümü sayfasında bulabilirsiniz.