MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu alanları nasıl düzenlerim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.kingdomturkiye.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.2
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : seo,teşekkür, vb.
Hata-Sorun Sorun açıklaması :merhaba arkadaşlar kolay gelsin.Bu alanları nasıl düzenlerim acaba Gülümseme
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

merhaba arkadaşlar kolay gelsin.Bu alanları nasıl düzenlerim acaba Gülümseme

Bu alandakileri üst kısma taşımak istiyorum hepsini yan yana yani.

resim

Bu alandada işaretlediğim yerleri türkçe yapmak istiyorum şablonlarda bir türlü bulamadım malesef Gülümseme

resim
Lütfen şablona uyunuz!

Saygılarımla, iyi forumlar.
(19-11-2014, Saat:02:02)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lütfen şablona uyunuz!

Düzenledim teşekkürler Gülümseme
Merhaba,

Dil sorununu temanızın forum bit şablonlarından > forumbit_depth2_forum şablonundan TR olarak çevirebilirsiniz.

Kayma sorununun çözümü için de header şablonlarından > header_welcomeblock_member şablonunun kodlarını bizlerle paylaşın lütfen.

(19-11-2014, Saat:02:22)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Dil sorununu temanızın forum bit şablonlarından > forumbit_depth2_forum şablonundan TR olarak çevirebilirsiniz.

Kayma sorununun çözümü için de header şablonlarından > header_welcomeblock_member şablonunun kodlarını bizlerle paylaşın lütfen.

Buyurun gerekli kodlar;

PHP Kod:
Hoşgeldiniz , <a style="margin-right: 10px;" href="member.php?action=profile&uid={$mybb->user['uid']}">{$mybb->user['username']}</a>

<
a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php">{$lang->welcome_usercp}</a>{$modcplink}{$admincplink} &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}">{$lang->welcome_logout}</a
Aşağıdaki değişiklikleri uygulayıp tekrar deneyin.

header_welcomeblock_member_admin şablonundaki kodları silin ve aşağıdaki kodu ekleyin.

Kod:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/{$admin_dir}/index.php" class="admincp">{$lang->welcome_admin}</a>

header_welcomeblock_member_moderator şablonundaki kodları silin ve aşağıdaki kodu ekleyin.

Kod:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/modcp.php" class="modcp">{$lang->welcome_modcp}</a>

(19-11-2014, Saat:04:15)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aşağıdaki değişiklikleri uygulayıp tekrar deneyin.

header_welcomeblock_member_admin şablonundaki kodları silin ve aşağıdaki kodu ekleyin.

Kod:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/{$admin_dir}/index.php" class="admincp">{$lang->welcome_admin}</a>

header_welcomeblock_member_moderator şablonundaki kodları silin ve aşağıdaki kodu ekleyin.

Kod:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/modcp.php" class="modcp">{$lang->welcome_modcp}</a>

Çok teşekkür ederim size.Son bir sorun daha olucak örneğin admin kp nin yazı rengini değiştirmek istiyorum hangi kodları kullanmam gerekli acaba ?
header_welcomeblock_member_admin ; buraya giriniz.

Aşağıda ki kod örnektir , hangi rengi istiyorsanız onunla kodu değiştirin ;

Kod:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/{$admin_dir}/index.php" class="admincp"><font color="red">{$lang->welcome_admin}</font></a>

Yukarıda ki kodla değiştirin olacaktır.
Sayfalar: 1 2