MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumtr Teması | vBulletin 3 Stil
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Tema İsmi: Forumtr Teması
Tema Yapımcısı: Caxing
Tema Güvenlimi ?: Güvenli
Test Durumu: Tarafımca Yapılmıştır.
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x
Kurulum-İnstall Tema Kurulumu: Dosyanın İçerisinde Kurulum.txt'dosyasında yazmaktadır.

Demo : Tema yayına girmediği için , sitenin arkaplanında bulunuyor tema Gülümseme

Not : Arkadaşlar , yaklaşık 7-8 ay önce yapmıştım öyle duruyordu. Dün bir kaç yerini düzelttim. Hataları mutlaka vardır. Gözden kaçırmış olduğum yerleride vardır. Yazarsanız düzeltirim. Profil sayfası yapılmamıştır. Bu vBulletin'in Default Teması Falan Demeyin Onu Bende Biliyorum.

Ek olarak ekleyemediğim için dosya.tc ye yükledim arkadaşlar.

Şifre : mybbdepo.com

Ekran Görüntüsü :

resim

resim

resim

resim

resim
1.8 uyarlarsanız kullanan sayısı daha çok artar hocam bence.
(16-11-2014, Saat:15:14)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1.8 uyarlarsanız kullanan sayısı daha çok artar hocam bence.

Talep olursa uyarlarım hocam Gülümseme
(16-11-2014, Saat:15:15)Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-11-2014, Saat:15:14)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1.8 uyarlarsanız kullanan sayısı daha çok artar hocam bence.

eğer uyarlayamam zamanım yok kusura bakmayın derseniz izninizle ben boş vaktimde ayarlarım ? Gülümseme
(16-11-2014, Saat:15:55)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-11-2014, Saat:15:15)Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

eğer uyarlayamam zamanım yok kusura bakmayın derseniz izninizle ben boş vaktimde ayarlarım ? Gülümseme

Tabi hocam yapabilirsiniz. Konuda benim adımda olursa makbule geçer Gülümseme
Başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık Gülümseme Ayrıca arkadaşında dediği gibi 1.8.x uyarlarsanız güzel olur Süper
(16-11-2014, Saat:17:51)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık Gülümseme Ayrıca arkadaşında dediği gibi 1.8.x uyarlarsanız güzel olur Süper

Teşekkürler , uyarlarım hocam yakın sürede o zaman Gülümseme
1.8'e de uyarlamanızı öneririm, mybb'nin şuanda 1.8 kullanan çok ve tema arıyorlar. 1.8 uyarlarsanız gerçekten iyi iş olur Göz kırpma Böyle de iyi iş. Süper Tebrikler.
Sayfalar: 1 2 3