MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özel Mesaj Bildirimi Hk.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.1
Hata-Sorun Sorun açıklaması :

Merhaba, mybb 1.8.1'de konu abonelik seçeneklerine "Anında ÖM Bildirimi Gönderilsin" şeklinde ekleme yapılmış. Konuya abone olanlar bu seçeneği seçtiklerinde özel mesaj gönderiliyor.

Özel mesajı kimin göndereceğini belirleyebiliyor muyuz veya bunun ile ilgili bir ayar var mı?

şu anda bildirim özel mesajını ziyaretçi gönderiyor.

Teşekkürler.
Şablona tam uyunuz lütfen.
Böyle bir seçim özelliği yok malesef, mesajı Sistem adına MYBB Motoru gönderiyor. Zaten uygun olanı da bu bence..

Biraz dosyalar kurcalanırsa olurmu bilemem fakat denemekte fayda var.
Mesela gönderen olarak private.php içindeki $lang->mybb_engine şeklinde biten kod satırları ve bunun karşılığı dil dosyası olarak da global.lang.php içindeki $l['mybb_engine'] = "ÖM/Posta Göndericisi"; gönderici adı olarak tanımlanmış

private.php içindeki belirttiğim satıra uid=1 tanıtım kodu girilirse olur mu bilemem, belki olur, denemekte fayda var.
(10-11-2014, Saat:20:33)-Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şablona tam uyunuz lütfen.

Sn. Caxing, web sitesini açarak incelenebilecek bir problem olmadığı için site adresini yazmadım.

Resmi olan bir hata olmadığı için hata resmi eklemedim

(10-11-2014, Saat:22:22)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Böyle bir seçim özelliği yok malesef, mesajı Sistem adına MYBB Motoru gönderiyor. Zaten uygun olanı da bu bence..

Biraz dosyalar kurcalanırsa olurmu bilemem fakat denemekte fayda var.
Mesela gönderen olarak private.php içindeki $lang->mybb_engine şeklinde biten kod satırları ve bunun karşılığı dil dosyası olarak da global.lang.php içindeki $l['mybb_engine'] = "ÖM/Posta Göndericisi"; gönderici adı olarak tanımlanmış

private.php içindeki belirttiğim satıra uid=1 tanıtım kodu girilirse olur mu bilemem, belki olur, denemekte fayda var.

Teşekkürler poyraz, private.php'yi bende inceledim, ancak bunun ile ilgili gözden kaçırdığım bir ayar var mı yok mu onu öğrenmek istemiştim. Alakan için teşekkür ederim.