MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB.Com.TR Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar MyBB.Com.TR'de eskiden ziyaretçiler bile ne güzel konulardan eklenti indirebiliyor, ya da görüntüleyebiliyorduk. Çok lazım olan bir şeyi artık indiremedim. Eklentiyi ziyaretçiler indiremiyor. Bunu düzeltsinler lütfen çok acil bir dosya indirmem gerekiyor.

Ha bu arada üye olmayı denedim ancak e-posta adresim spamlandığı için engellendi ve benim hazırda e-posta adresim yoktu o yüzden yani..
aynen.. sonra mybb.com.tr de bir sorun yaşayan oluyor, adamlar yorum olarak atıyo bu linke bakınız diye. link google seolu ama sitede google seo kurulu değil bide üye zorunluluğu falan geldi..

artık mesela eklenti indereceksem diyelim myshoutbox arama sonuçlarına göre mybb.com.tr çıkarsa uzak dur girmiyorum mybbdepo falan olursa başka vs. giriyorum. mybb.com.tr ne yaptığını bilmiyor sanırsam, yaptığı değişiklikler kullanıcıları soğutuyor ve zarar veriyor..
MCTR'de üyelikler açık arkadaşlar, girip üye olabilirsiniz. Herkes rahatlıkla erişim sağlayıp indirebiliyorlar Gülümseme
(10-11-2014, Saat:05:11)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MCTR'de üyelikler açık arkadaşlar, girip üye olabilirsiniz. Herkes rahatlıkla erişim sağlayıp indirebiliyorlar Gülümseme

kişiden kişiye değişebilir bu.

ama google seo kurulması şart bence. mctr den nefret ettim şu noktadan sonra.
(10-11-2014, Saat:05:11)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MCTR'de üyelikler açık arkadaşlar, girip üye olabilirsiniz. Herkes rahatlıkla erişim sağlayıp indirebiliyorlar Gülümseme

Hocam sorun o değil zaten demek istediğim ziyaretçilerde eklenti indirebilsin.
Hemde ben üye oldum ancak e-posta aktivasyonu diyor ve e-postam spamlandı ve kapatıldı MCTR'de yetkili olan birisi varsa hesabı aktifleştirebilir mi ?
Üye nickim: TheExpert
(10-11-2014, Saat:12:26)TheExpert Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Hemde ben üye oldum ancak e-posta aktivasyonu diyor ve e-postam spamlandı ve kapatıldı MCTR'de yetkili olan birisi varsa hesabı aktifleştirebilir mi ?

Hocam blog değil , forum olarak düşünün. Ziyaretçilere değil üyelere de özellikler tanıması gerekiyor. Üye sayısının artması lazım. Bu yönden düşünün.

@Hashtag; hocam size gelecek olursak. Google seo'nun amacı siteyi google dostu haline getirmek için. mctr Zaten ne yazarsak yazalım %85 1.sırada , geriye kalan %15 de ise 2.veya 3.sırada çıkıyor. Yani gerek yok google seoya. Siz yanlış öğrenmiş olabilirsiniz google seonun ne olduğunu.
(10-11-2014, Saat:14:59)-Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-11-2014, Saat:12:26)TheExpert Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Hocam blog değil , forum olarak düşünün. Ziyaretçilere değil üyelere de özellikler tanıması gerekiyor. Üye sayısının artması lazım. Bu yönden düşünün.

@Hashtag; hocam size gelecek olursak. Google seo'nun amacı siteyi google dostu haline getirmek için. mctr Zaten ne yazarsak yazalım %85 1.sırada , geriye kalan %15 de ise 2.veya 3.sırada çıkıyor. Yani gerek yok google seoya. Siz yanlış öğrenmiş olabilirsiniz google seonun ne olduğunu.

HAYIR DOSTUM BEN SEO KURMALARINI O SEBEPDEN DOLAYI İSTEMİYORUM Gülümseme NE OLDUĞUNU GAYET İYİ BİLİYORUM.

SADECE ŞU SEBEPDEN KURSUNLAR DİYORUM: http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=12009 bak mesela yardım istemiş çocuk banada gerekti.. adamlarda link vermiş ozamanlar google seo kurulu olduğu için link öyle ve görüntülenemiyor.
Sizde o başlıkla arama kutusundan arayarak bulabilirsiniz
Sayfalar: 1 2