MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Link Kısaltma Eklentisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Çok arandım ama bulamadım bulduklarımda çalışmıyor,
Mybb için kullana bilecek olduğumuz sitedeki linkleri otamatik olarak kısaltacak bir servis eklenti vs varmı acaba?
Merhaba,

Öncelikle site adresinizi konuya CODE tagları içerisinde ekler misiniz?
(26-10-2014, Saat:18:19)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Mybb ProPaket Kullanıyorum..
Kod:
www.webyoldasim.com
(26-10-2014, Saat:18:26)kamer2816 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Kod:
www.webyoldasim.com

Resul abi hangi paketi kullandiginizi ogrenmek icin sormadi. Bu sitede hangi paketi kullanirsaniz kullanin destek alabilirsiniz. Site adesini sormasinin nedeni bazi emek hirsizlari var, footer den isim silenmi dersin w4rez tema kullanan mi... İyi forumlar.
Merhaba

Arkadaşın dediği gibi paketinizi sorgulamak amacı ile sitenizi istemedim. Telif hakları linki için istemiştim. Gelelim istediğinize.

Siz sanırım sitenizdeki tüm linkleri adf.ly gibi link kısaltma sistemlerine bağlı olarak kısaltılmasını istiyorsunuz doğru anladım değil mi?

Eğer öyle ise bildiğim kadarı ile henüz 1.8 için böyle bir eklenti mevcut değil. Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir eklenti 1.6 serisi için bile yoktu. Yani vardı ama ya yarım yamalak çalışıyordu yada hiç çalışmıyordu. Fakat yinede ufak bir araştırma yapabilirim. Eğer elde tutulur bir eklenti veya modifikasyon bulursam sizlerle paylaşırım Gülümseme
Şuradaki eklentiyi ve konuyu denediniz mi? denemekte fayda var.
Kod:
http://mods.mybb.com/view/adf-ly-link
http://community.mybb.com/thread-126776.html
(26-10-2014, Saat:20:11)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-10-2014, Saat:18:26)kamer2816 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Kod:
www.webyoldasim.com

Resul abi hangi paketi kullandiginizi ogrenmek icin sormadi. Bu sitede hangi paketi kullanirsaniz kullanin destek alabilirsiniz. Site adesini sormasinin nedeni bazi emek hirsizlari var, footer den isim silenmi dersin w4rez tema kullanan mi... İyi forumlar.

Bilgi amaçlı paketimi söylemiştim sorun yok Göz kırpma

(26-10-2014, Saat:20:25)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Arkadaşın dediği gibi paketinizi sorgulamak amacı ile sitenizi istemedim. Telif hakları linki için istemiştim. Gelelim istediğinize.

Siz sanırım sitenizdeki tüm linkleri adf.ly gibi link kısaltma sistemlerine bağlı olarak kısaltılmasını istiyorsunuz doğru anladım değil mi?

Eğer öyle ise bildiğim kadarı ile henüz 1.8 için böyle bir eklenti mevcut değil. Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir eklenti 1.6 serisi için bile yoktu. Yani vardı ama ya yarım yamalak çalışıyordu yada hiç çalışmıyordu. Fakat yinede ufak bir araştırma yapabilirim. Eğer elde tutulur bir eklenti veya modifikasyon bulursam sizlerle paylaşırım Gülümseme

dediğim gibi bende çok aradındım ama bulamadım valla olursa süper olacak olanlarda dediğiniz gibi adam akıllı iş görmüyor buda malum deli ediyor
Kısaltılmasını istediğiniz şey nedir? sitenizdeki url adreslerimi örneğin
aaaaa.com/forum/aaaaa-bbbb-cccc-ddd-wwww-aaaa-cccc-www.html == aaaaa.com/xd487 mu yoksa

sitenize konu içerisine eklenen linkler mi?
ccc.com/dunya-guzel == aaa.com/aaaqqq

kkkk.com/kis-geldi == aaa.com/xxxss
c şıkkı hepsi mi? Dil Çıkarma

madem yok böyle bir eklenti biraz daha detaylandıra bilirseniz yazayım.
Sayfalar: 1 2