MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google SEO URL ayarlarını değiştirdim ama konuların url'ı değişmedi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Google SEO yu kurdum sorunsunz kullandım.Sonra ana forum adresine {parent}/{url} ekledim ve 404 hatası verdi. geri eski haline çevirdiğimde ise {parent}/{url} uyguladıktan sonra denemek için girdiğim konu {parent}/{url} şeklinde gösteriyor.Diğer tüm konular konu-{url}.html şeklinde.Bunu nasıl düzeltebilirim ?

yani denemek için girdiğim konu konu-xxx.html şeklinde göstermesi gerekirken /forum-ismi/konu-xxx.html şeklinde gösteriyor buda hataya sebep oluyor.
Not: Sadece denemek için girdiğim konuda böyle.konunun url sini değiştirebilir miyim ?
Bu ayarlardan sonra .htaccess dosyasının güncellenmesi gerekir yeni dosyalarla güncellediniz mi? Yada kodlarla

Bu arada şablona uyarsanız daha rahat yardımcı olmaya çalışırım
Merhaba,

Google seo'da url ayarlarınızı değiştirmek istiyorsanız ilk önce Admin Paneli -> Plugin Yönetimi -> Google Seo pluginin hemen altında functions.php dosyasında uyguladığını değişiklikleri geri alıyorsunuz. Daha sonra değiştirmek istediğiniz url ayarlarını değiştirip daha sonra tekrar buraya dönüp functions.php dosyasında değişiklikleri uygula diyorsunuz.

Daha sonra .htacces dosyasına gerekli kodları ilave ediyorsunuz.

Eğer functions.php dosyasında değişiklik yapmadan url ayarlarınızı değiştirirseniz eski url yapısı kalacaktır. Daha temiz ve sıkıntısız url adresi değişimi için yukarıda ki adımları yapmanız gerekiyor.
orjinal haline çevir dedim vede kaydettim.Link yine aynı kaldı ama 404 vermiyor.