MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB 1.8 Tema Yapım Rehberi Lazım!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar tema yapımına başladım ama tema yapım rehberi yok. Sanırım 1.6 için var ama o 1.8 ile farklı. 1.8 tema yapım rehberi var mı?
(19-10-2014, Saat:20:39)xActiveXx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar tema yapımına başladım ama tema yapım rehberi yok. Sanırım 1.6 için var ama o 1.8 ile farklı. 1.8 tema yapım rehberi var mı?

Bu sanırım ya 2. Konun Ya Da 3.

ben sana dedim

Alın Altaki Linkte Ararsan Detaylı anlatım bulabilirsin neden sürekli konu açıyorsun ve forumun düzenini bozuyorsun . . .

(19-10-2014, Saat:20:46)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-10-2014, Saat:20:39)xActiveXx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar tema yapımına başladım ama tema yapım rehberi yok. Sanırım 1.6 için var ama o 1.8 ile farklı. 1.8 tema yapım rehberi var mı?

ben sana dedim

Alın Altaki Linkte Ararsan Detaylı anlatım bulabilirsin neden sürekli konu açıyorsun ve forumun düzenini bozuyorsun . . .

Kardeşim benle düzgün konuş! Orada aradım bulamadım. Boşu boşuna mesaj kasma yardım etmeyeceksen!
(19-10-2014, Saat:20:55)xActiveXx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

ben sana dedim

Kardeşim benle düzgün konuş! Orada aradım bulamadım. Boşu boşuna mesaj kasma yardım etmeyeceksen!

xActiveXx
sen henüz forum konusunda bilgin yokken ne ara başladınki tema????bunu anlayamadım.Açıklarmısın.
(19-10-2014, Saat:21:23)trafikci258 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

ben sana dedim

xActiveXx
sen henüz forum konusunda bilgin yokken ne ara başladınki tema????bunu anlayamadım.Açıklarmısın.

Afedersinde zoruna mı gitti? sizi ilgilendirmez ki bu?
dostum 1.6 tema yapım rehberi var orada ki resim işini görür.Sonuç olarak thead 1.6 da da 1.8 de de aynı isimle.Yani oradaki isimlere bakarak 1.8 de de düzenleme yapabilirsin.Ama tema yapmak için html/css de kendini geliştirmen lazım.Daha sonra değişkenleri ve giriş stillerini öğrenip isimlerini öğrendikten sonra tema yapabilirsin.Merak etme.1.6 da yer alan bütün kod isimleri aynı sadece 1.8 de ovallik gibi yerler başka şablona taşınmış ve tema değişmiş.Ama temel olarak kod divleri aynıdır ve o resim işine yarar.Ama sen direk full site yapmak istersen onun için html/css de gelişirsen otomatikman tema konusundada gelişirsin merak etme
(19-10-2014, Saat:21:34)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]dostum 1.6 tema yapım rehberi var orada ki resim işini görür.Sonuç olarak thead 1.6 da da 1.8 de de aynı isimle.Yani oradaki isimlere bakarak 1.8 de de düzenleme yapabilirsin.Ama tema yapmak için html/css de kendini geliştirmen lazım.Daha sonra değişkenleri ve giriş stillerini öğrenip isimlerini öğrendikten sonra tema yapabilirsin.Merak etme.1.6 da yer alan bütün kod isimleri aynı sadece 1.8 de ovallik gibi yerler başka şablona taşınmış ve tema değişmiş.Ama temel olarak kod divleri aynıdır ve o resim işine yarar.Ama sen direk full site yapmak istersen onun için html/css de gelişirsen otomatikman tema konusundada gelişirsin merak etme

resim

Kardeşim bu var elimde. 1.8 ile aynı değil.

ben sana dedim

Ben boşu boşuna asla mesaj kasmam neden kasayımki bunun için bir sebeb söyleki kasayım paramı veriyorlar yok neden kasayım bu forumda 1 konudan 2tane açmak yasaktır Repor Ettim.
Sayfalar: 1 2