MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB'yi İyi Bilenler Baksın!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi: http://turk-gamer.com/
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler: İlk / Son Mesaj Avatar (1.0.2) | √ Google SEO Plugin (1.6.8)
Hata-Sorun Sorun açıklaması: Kendi forumuma vB BBcodeleri ekledim ( [b] ) gibi. Ama kendim kullanamıyorum. Başka bir üye kullanabiliyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü: üstte anlattım. Anlamadıysanız ss atabilirim.
Ben MyBB yi iyi bilmiyorum ama sorunun cevabını biliyorum,Napcaz Gülümseme
(18-10-2014, Saat:14:53)Skeype Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben MyBB yi iyi bilmiyorum ama sorunun cevabını biliyorum,Napcaz Gülümseme

O Zaman iyi biliyormuşsun Açık Ağızlı Gülümseme
Ya bilenler söylesin lütfen!
Merhaba,

MyBB 1.8 sürümünde MyCode'ler gelişmiş editörde canlı olarak gözükmemektedir. Yani siz [b] yapınca kalınlaşıyor yazı bunu görüyorsunuz fakat MyCode yaptığınız şey gözükmektedir. Sadece önizleme ile ve konuyu/yorumu gönderdikten sonra mykodu görebiliyorsunuz.

Ayrıca mykod ayarlarınızı doğru yaptığınızdan emin misiniz ?
(18-10-2014, Saat:21:09)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

MyBB 1.8 sürümünde MyCode'ler gelişmiş editörde canlı olarak gözükmemektedir. Yani siz [b] yapınca kalınlaşıyor yazı bunu görüyorsunuz fakat MyCode yaptığınız şey gözükmektedir. Sadece önizleme ile ve konuyu/yorumu gönderdikten sonra mykodu görebiliyorsunuz.

Ayrıca mykod ayarlarınızı doğru yaptığınızdan emin misiniz ?

Kardeşimde forumumda üye. Ama onda vB kodları çalışıyor?