MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Prostats - Konu Ön Ekleri Görünmüyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
specialmmo.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.15
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Prostats
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Prostats'da birkaç sitede gördüm konu ön ekleri görünüyordu fakat bende görünmüyor konu ön eki eklememe rağmen kendimiz ekliyebilirimiyiz (Kod İle) yoksa sürüm farkedermi mybbdepodaki son sürümü eklemiştim prostats
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
(12-10-2014, Saat:12:38)mehmettro2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Web site Site Adresi :
Kod:
specialmmo.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.15
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Prostats
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Prostats'da birkaç sitede gördüm konu ön ekleri görünüyordu fakat bende görünmüyor konu ön eki eklememe rağmen kendimiz ekliyebilirimiyiz (Kod İle) yoksa sürüm farkedermi mybbdepodaki son sürümü eklemiştim prostats
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

Emin değilim ama eklenti ayarlarına bir bak.
Eklenti ayarlarında yok bir yolu yokmu ?
(12-10-2014, Saat:12:44)mehmettro2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklenti ayarlarında yok bir yolu yokmu ?

Eklenti ayarlarında önek Ayarı mı yok? Yoksa ayar işaretli olduğu halde göstermiyor mu?
Yazdığınız yorumlarda ne demek istediğinizi anlaşılır biçimde yazın ki zaman kaybı olmasın..

Ayar yok bulamadım diyorsan, Prostats ayarları içindeki Son Mesaj ayar başlığı altındaki ayarları kontrol et, önek ayarı orada var.
Bildiğime Göre Kodlar İle Yapılıyor İnternetten araştırarak Bulabilirsin.