MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yandex Bir Dakikada Neler Yapılıyor?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Basit bir resim anlaşılır olmuş

resim
çok indexliyor yandex daha sitemap okumayı bilmiyor zorla sitemap okutturuyoruz indexlemeyide bilmiyor ancak reklam yapmayı iyi biliyor
Yandex tarayıcı yapmış ama resmen chrome çakması ya yaptın bari biraz uğraş üstünde bir farkın olsun koy toolbar, anasayfaya da koy yandex arama kısmını tamam tarayıcı yapmak bu kadar kolay olmamalı Dil Çıkarma

Ama yandex depolama konusunda birşey diyemeyeceğim şuan çok iyi durumda 10 GB kapasite güzel valla.
Tabii rekabet iyidir her zaman bize yarar Açık Ağızlı Gülümseme
(27-02-2013, Saat:16:48)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yandex tarayıcı yapmış ama resmen chrome çakması ya yaptın bari biraz uğraş üstünde bir farkın olsun koy toolbar, anasayfaya da koy yandex arama kısmını tamam tarayıcı yapmak bu kadar kolay olmamalı Dil Çıkarma

Ama yandex depolama konusunda birşey diyemeyeceğim şuan çok iyi durumda 10 GB kapasite güzel valla.
Tabii rekabet iyidir her zaman bize yarar Açık Ağızlı Gülümseme

Aynen, birde utanmadan tv'ye reklamını vermişler, gördüğüm gibi "chrome çakması" dedim senin gibi Açık Ağızlı Gülümseme
Gerçekten arkadaşlar Google'dan vazgeçmem ama bir ay önce film sitesi kurulumu yaptım sitemap vs siteyi tamamen google uyumlu yaptım webmaster araçları falan herneyse içerik girdim inanmazsınız google index sayım 1500, yandex index sayım 3221 etiket taxonomy herşey dahil on numara bir sistem yalnız Google kadar olamaz.
Chrome çakması değil, Chromium (Google Chrome'da kullanılan kaynak kodu) açık kaynak kodlu bir yazılımdır.
Yandex, Chromium'u aldı, sonra Opera'dan sekme tasarımlarını aldı, Turbo modu ekledi. Buyurun size Yandex.Browser.

Google Chrome'da Turbo modu var mı? Hayır, yok.
Arkadaşlar yandex Türkiye'ye büyük yatırımlar yaptı ve vergisinide ödüyor. Ayrıca yandex sunduğu hizmetlerin arkasında sonuna kadar duran bir firma. Bu yüzden bende Yandex diyorum.
bencede hele bizim için veli nimet
Sayfalar: 1 2