MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İndexdeki Değişim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selamün Aleyküm Herkeze Hayırlı Akşamlar Ben Şablonlarda İndexi Düzenliyorum Ama Düzelttiğim Şeyler Geri Gelmiyor

Örnek : http://www.tekno-forum.com/

Forumumuzda Rütbe Atlayan İlk 3 Üyemize Moderatörlük Verilecektir

Bu Duyuru Panosunu Değişiyorum Ama Değişmiyor Sürekli Aynı İlgilenirseniz Memnun Kalırım
Önce şablona uyunuz sonra şunu bi kontrol edin bakalım seçtiğiniz tema düzenlediğiniz ile aynı mı? Mesela default tema düzenledin ama varsayılan tema x teması tarzları aynı olduğu için fark etmemiş olabilirsin. Dene bakalım bi. Olmadı çerezleri sil yada başka tarayıcıdan bak
Başka Bir Bilgisayardan Baktım Olmamıştı Tarayıcıda Değiştiim Temada Doğru Seçtiğim Tema
Lütfen şablona uyun ona gore devam edelim tek tek sordurmayin şablonu doldurun belki ihtiyacımız olan bilgiler orada vardır. Lütfen eklentiler kısmında gereksiz fln yazmayın çakışma oluyor da olabilir. Mesela cloudflare varsa ayarlardan dolayı yansıtmıyor olabilir değişiklikleri
Şablona uyunuz derken anlamadım
Telefondayim ana sayfada destek konusu acacaklarim uyması gereken şablon var ona uyun yeniden duzenleyin konunuzu