MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nokia İsmi Tarihe Karışacak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yok size nokia !
Haber falan paylaşılıyor şu sıralar tamam da, kendi sitenin tanıtımını yapmanın bir mantığı yok burada. Zaten kopya haber paylaşıyorsun bir de "Yazıya siteden yorum yaparsanız sevinirim." şeklinde cümleler yakışmıyor.
kendi sitemin tanıtımını mı yapıyorum ben ? Kaynak belirttim oraya dimi girenler için de yorum yaparsanız iyi olur yazdım. Yazılar kopya mı ? ya bazen siz nasıl anlatim bilmiyorum ama bi garip insanlarsınız amacınız ne anlamıyorum bak işte sizin gibi insanlar varken bu dünya bu web gelişmez yok sana haber felan sen ve bu forumda bir kaç kişi daha var sizler yüzünden forum *** ediyorsunuz siz nasıl bi beyin alğılama gücünüz varsa kıskanmak mıdır nedir anlamadım. Bi da yokum bu forumda nasıl bi forum üyesi varsa.
Haber gitmiş ama bulmuşken içimi döküyüm.

Nokia enayilik yaptı yahu şu android ile anlaşsaydı ne vardı.
3 ay önce S3 mini aldım şimdi telefon garantide. Ne oldu batarya bozuldu
3 - 4 senedir nokia 5800 xpress music kullanıyordum şimdi s3 mini garantiye gidince hala eski telefonumu
kullanıyorum. Nokia gerçekten sağlam telefon yapıyor ya..

(13-09-2014, Saat:02:08)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Haber falan paylaşılıyor şu sıralar tamam da, kendi sitenin tanıtımını yapmanın bir mantığı yok burada. Zaten kopya haber paylaşıyorsun bir de "Yazıya siteden yorum yaparsanız sevinirim." şeklinde cümleler yakışmıyor.

Moderatörlüğün hayırlı olsun kardeşim. Umarım başarılı olursun..
(13-09-2014, Saat:02:08)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Haber falan paylaşılıyor şu sıralar tamam da, kendi sitenin tanıtımını yapmanın bir mantığı yok burada. Zaten kopya haber paylaşıyorsun bir de "Yazıya siteden yorum yaparsanız sevinirim." şeklinde cümleler yakışmıyor.
Merhaba,

Konuda kaynak link olarak ekleyip,code taglar içerisinde eklediyse sıkıntı yoktur hocam. İstediği siteyi vermekte özgürdür. Buna kimsenin karışma yetkisi yoktur. Konu düzenlendiği için tam olarak bilmiyorum nasıl birşey olduğunu.

İyi forumlar.
(13-09-2014, Saat:02:45)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Konuda kaynak link olarak ekleyip,code taglar içerisinde eklediyse sıkıntı yoktur hocam. İstediği siteyi vermekte özgürdür. Buna kimsenin karışma yetkisi yoktur. Konu düzenlendiği için tam olarak bilmiyorum nasıl birşey olduğunu.

İyi forumlar.

evet kaynak kodunu code tagı icine aldım ama @2 konuyu baltalamaya mı çalışıyor ne yapıyorsa amacını anlamadım.
Arkadaşlar detayları aşağıdaki linkden okuyabilirsiniz.

Kod:
http://www.dunyavegercekler.com/haber/4583-nokia-artik-tarih-oluyor.html