MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Venzio tema Alt forum icon
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Venzio temasını kullanıyorum fakat temanın kendisinde alt forumlar için ikon yok nasıl ekleyebilirim?

http://texmmo.com
Merhaba,
Destek alabilmek için yardım şablonuna uymanız gerekiyor.
İyi günler.
Linkleri code tagları içine alınız.
(10-09-2014, Saat:11:21)masterbilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam gidin kendi destek sitenizden destek alınız
Merhaba,
Mctr ve mdp tamamen gönüllü olarak çalışan bir sitedir. Bu kurallar içerisinde paket ve temalarda telif hakları çiğnenmediği sürece ücretsiz olarak herkese destek vermekteyiz. Sitemizin paketini/temasını kullanma dahi desteğimizi esirgemiyoruz çünkü herkese eşit davranıyoruz.
Biz zorlana kendi paketimizi veya temalarımızı kullatan bir ekip değiliz bilmenizi isterim.
Bu zaten kurallarımıza aykırı bir daha bu tarz yorum yapmamanız dileğiyle.
İyi forumlar,
Saygılarımla,
MCTR Team - Smyrna35.
peki hocam bende özür dilerim biraz ön yargılı davrandım ama diğer sistem durmadan bizi kötülüyor neyse bu konu tartışma konusu değil saygılarımla

McTR
(10-09-2014, Saat:11:27)masterbilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]peki hocam bende özür dilerim biraz ön yargılı davrandım ama diğer sistem durmadan bizi kötülüyor neyse bu konu tartışma konusu değil saygılarımla

McTR
Anlayışınız için teşekkür ederiz diğer sistemin bizi kötülemesi veya kötülememesi bizi ilgilendirmiyor.
Biz üyelerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz çıkarlarımız için değil.