MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konu İçinde Kullanıcı Etiketleme - Özel Mesaj Bildirimli [Yeni] [1.8 Uyumlu]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Konu İçinde Etiketlenme ve Etiketlenince ÖM ile Bildirim Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: User Tagging
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Jeremiah Johnson
Çevirmen Türkçe Çeviri: By_Mali
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.2.1
Araç-Test  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.4.x - 1.6.x - 1.8.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Bu Eklenti Sayesinde Konu İçinde Yazdığınız Kullanıcı Adı Otomatik olarak Profil Sayfasi linki olacak ve Kullanıcıya ÖM Gonderilecek.
NOT: Kullanıcı Adının Başına "@" işareti gelince yönlendirir.

Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu: Kurulum Basittir. Rardan çıkan dosyayı ana dizine atın dosya yolunu bulacaktır.

Dikkat:  Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by hatası giderilmiştir. (EmreKarakaya)
Teşekkürler, çalışıyor fakat forum ayarlarından eklenti ayarlarına girdiğimizde yazıların yarısı çıkmıyor.
(07-09-2014, Saat:02:29)emre354 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler, çalışıyor fakat forum ayarlarından eklenti ayarlarına girdiğimizde yazıların yarısı çıkmıyor.

Buyuk ihtimalle Turkce karakter sorunundan dolayi. Su am telefondayim yarin ikinci bir dosya yukleyecegim Gülümseme
1.6 için varmı öm sisitemli
(07-09-2014, Saat:13:26)esgalci63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1.6 için varmı öm sisitemli

Plugin 1.4.x, 1.6.x ve 1.8.x sürümlerini desteklemektedir.
Türkçe karakter hatası varmı
(08-09-2014, Saat:13:13)reelap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Türkçe karakter hatası varmı

UTF-8 olduğu için hata olacağını pek sanmıyorum. Üstteki arkadaşın yorumundan sonra UTF8 desteklı yaptım yeniden link koydum. Bir deneyin isterseniz. Bende sorun çıkmadı ama sizde sorun çıkarsa Türkçe karakter kullanmadan yeniden çeviri yapabilirim Gülümseme
Dosya ek olarak eklenmiştir. İyi forumlar, iyi çeviriler Süper
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6