MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sayfa Sonuna Gelince Açılan Konu Öneri Paneli Eklentisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfa Sonuna Gelince Açılan Konu Öneri Paneli Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Spwpe
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: TakaharaShujin
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: ßeta
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Sayfa sonuna gelindiğinde kayarak açılan ve rastgele 5 konu gösteren panel eklentisidir.
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu: Spwpe klasörü içindeki ana dizine atın ve Eklenti Sayfasından aktifleştirin.
Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
resim

Not:
Şuan için eklentinin herhangi bir ayarı bulunmamaktadır ve versiyonu betadır. Düzeltilmesi gereken yada eklenmesini düşündüğünüz özellik varsa yorum olarak belirtiniz.
İlk gözüme çarpan kapatma butonu eklenmemiş galiba. Geliştirmeyi düşünürseniz kapatma butonunu eklemeniz daha iyi olur. Onun dışında basit ama işlevsel bir eklenti. Elinize sağlık.
QwerT_ çok haklı Gülümseme

indirecekdim onun yüzünden indiremedim hocam Gülümseme geliştirirseniz güzel bir eklenti olur.
(04-09-2014, Saat:21:08)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk gözüme çarpan kapatma butonu eklenmemiş galiba. Geliştirmeyi düşünürseniz kapatma butonunu eklemeniz daha iyi olur. Onun dışında basit ama işlevsel bir eklenti. Elinize sağlık.

Kesinlikle Katılıyorum,Fakat onun haricinde gayet başarılı ve güzel,şuan kullanıyorum Gülümseme
ziyaretçiler göremiyor bu eklentiyi eklentiyi görmeleri  için ne yapmamız lazım
ziyaretçiler görüyor fakat mobilde gözükmüuyor
Hocam eklentinin kapatma butunu ekleyebilirmisiniz ? (valla zorluğu hakkında bilgim yok ama konuyu takip etmek amaçlı) ?