MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: OUGC Her Foruma Özel Logo Eklentisi v1.8.1 (Türkçe)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
MyBB için Her Foruma Özel Logo Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: OUGC Her Foruma Özel Logo
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Omar G.
Çevirmen Türkçe Çeviri: Machine
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.8.1
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x - 1.8.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Bu eklenti sayesinde sitenizde açmış olduğunuz her kategori için ayrı ayrı logo göstermenize olanak sağlar. Bir foruma girdiğinizde o forumda özel logo var ise header'da bulunan logonuz değişecektir. Örneğin The Walking Dead adlı foruma girince the walking dead dizisi ile ilgili logo ekleyebilirsiniz. Game of thrones 'e girincede game of thrones ile ilgili logo gösterebilirsiniz. Eklenti bu işe yaramaktadır.
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu:

1-) İndirdiğiniz rar dosyasının içinde ki "Upload" klasörünü mybb'yi kurduğunuz dizine yollaın (root/ana dizin (index.php vs olduğu yer.))

2-)Eklentiyi Ayarlarını yapabilmek için Admin Paneli Sağ Ok Kategoriler&Forumlar Sağ Ok Logo Eklemek istediğiniz foruma gelin ve tıklayın Sağ Ok Forum Ayarlarını Düzenle deyin ve Ek Forum Seçenekleri kısmında yer alan aşağıda ki resimde kırmızı çerçeve içine aldığım yerden logonuzu o foruma ekleyin. Eklediğiniz logo sadece o forumda olacaktır diğer forumlara ekleme yapmadıysanız default logonuz geçerli olacaktır.

resim

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

Default logo halinde iken herhangi bir foruma girmeden forumda default logonuz gözükür:
resim

İlk Forum adlı foruma ben eklenti sayesinde özel logo ekledim ilk forum adlı foruma girince logo değişti.

resim

Eklenti 1.8 ile uyumludur resimlerde 1.8 olan local mybb'de çekilmiştir.

Rar Şifresi: mybb.com.tr

İyi forumlar.
Güzel bir çeviri olmuş, tebrikler.
Saolun varolun da bende tam bu eklentiyi çeviriyordum
(04-09-2014, Saat:16:59)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel bir çeviri olmuş, tebrikler.
Rica ederim, iyi kullanmalar Gülümseme
(04-09-2014, Saat:17:04)masterbilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Saolun varolun da bende tam bu eklentiyi çeviriyordum
Rica ederim, olabilir herkes katkı sağlamak,yardım etmek istiyor. Ben biraz hızlı çevirmişim diyelim Süper
Valla helal olsun machine, adın gibi makine gibi çalışıyosun.
Nasıl Logo Yüklücez oNU Anlamadım yardım edin!!
Teşekkürler Gülümseme
(03-03-2015, Saat:13:28)redhulk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nasıl Logo Yüklücez oNU Anlamadım yardım edin!!
Eklentiyi Ayarlarını yapabilmek için Admin Paneli Sağ Ok Kategoriler&Forumlar Sağ Ok Logo Eklemek istediğiniz foruma gelin ve tıklayın Sağ Ok Forum Ayarlarını Düzenle deyin ve Ek Forum Seçenekleri kısmında yer alan aşağıda ki resimde kırmızı çerçeve içine aldığım yerden logonuzu o foruma ekleyin. Eklediğiniz logo sadece o forumda olacaktır diğer forumlara ekleme yapmadıysanız default logonuz geçerli olacaktır.

resim

logo adresi olarak sitenizin ftp dizinine attığınız resim ve uzantısını belirteceksiniz.

örnek: siteadi.com/images/forum-logosu.png gibi Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3