MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB SQl Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sitem günde 4 veya 5 kez bu hatayı veriyo Neden Kaynaklanıyor ?

resim

Yardımlarınızı Bkliyorum
Bildiğim kadarıyla bu sorun doğrudan hostunuzla alakalı bir sorun, MYSQL bağlanmıyor.
Hostunuzla iletişime geçin.
Eğer sorun hostta değilse config.php'den de kaynaklanıyor olabilir ama çözümüyle ilgili maalesef bilgim yok...

Sapan

Merhabalar,

Sitenizde aldığınız hata hosting hizmetiniz ile alakalıdır. Lütfen hosting firmanıza durumu bildirin.

Sorun Tanımı: MySQL yüklenmesinden dolayı MySQL'a bağlanılamaması. (MySQL kilitlenmesi olarakda bilinir.)

Saygılarımla,
Sapan.
(28-06-2012, Saat:12:13)Sapan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar,

Sitenizde aldığınız hata hosting hizmetiniz ile alakalıdır. Lütfen hosting firmanıza durumu bildirin.

Sorun Tanımı: MySQL yüklenmesinden dolayı MySQL'a bağlanılamaması. (MySQL kilitlenmesi olarakda bilinir.)

Saygılarımla,
Sapan.

Hayır Ne Alaka ? Mybb den Kaynaklanıyor Başka Mybb Sitesinden Almıştım Hiç Bu Sorunla Karşılaşmadım Bu Siteden Aldığım Mybb Hep Hata Veriyor.
(23-10-2012, Saat:19:42)#Burak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayır Ne Alaka ? Mybb den Kaynaklanıyor Başka Mybb Sitesinden Almıştım Hiç Bu Sorunla Karşılaşmadım Bu Siteden Aldığım Mybb Hep Hata Veriyor.

Dostum, sen istersen google'a ''Too Many Connections'' diye yaz çıkan sonuçlara bak . sadece MyBB değil diğer scriptlerde de aynı durumları göreceksin ve bu geçici sunucu kasılması/kesintisi ile alakalı bir sorundur..
Ayrıca veritabanına ek şifre koyularakta bu sorun bir ihtimal çözülebilir.
Bilip bilmeden çamur atmayın hemen..
Atasözü; "Ucuz etin suyu yavan olur."