MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Usta Theme v3 [Çizim]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sade, Basit & Şık Görünümlü Bir Temadır. Dediğim Gibi Basit Bir Temadır Ama Şık Görünüyor.
İş Yerinde Olduğum İçin Fazla Uğraşamadım.
Kodlayabilecek arkadaşlara PSD Verebilirim.

Tema Geliştirilebilir.

resim
Bu Tur Konular Yasaktir
(03-09-2014, Saat:18:30)Rugfre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu Tur Konular Yasaktir

Neresi yasak ?, anlamadım ?
hakikaten neresi yasak ?
TShujin'e sormak gerek neden yasakladığını. Ancak forum kurallarına göre yasaklanmış durumda.

Madde 34. Forumda sitem nasıl, nasıl hit kazanırım, neler yaparsam sitem iyi olur, kısaca siteler hakkında görüş öneri ve şikayet içerikli konular, yarışma konuları, grafikçi arkadaşlar için tema nasıl, ne eklemeliyim, bilmemne tsarım v123256325 çizimi gibi konular açmak yasaktır. Ayrıca ard arda mesaj (flood) hiçbir gerekçeyle atılmayacak. Reklam alımı yapan konularda isterler ise ayda 1 konusunu güncellemekle beraber istatistik bilgilerini gönderebilir, bu durum istisna olacaktır.
(03-09-2014, Saat:18:47)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]TShujin'e sormak gerek neden yasakladığını. Ancak forum kurallarına göre yasaklanmış durumda.

Madde 34. Forumda sitem nasıl, nasıl hit kazanırım, neler yaparsam sitem iyi olur, kısaca siteler hakkında görüş öneri ve şikayet içerikli konular, yarışma konuları, grafikçi arkadaşlar için tema nasıl, ne eklemeliyim, bilmemne tsarım v123256325 çizimi gibi konular açmak yasaktır. Ayrıca ard arda mesaj (flood) hiçbir gerekçeyle atılmayacak. Reklam alımı yapan konularda isterler ise ayda 1 konusunu güncellemekle beraber istatistik bilgilerini gönderebilir, bu durum istisna olacaktır.

Aynen Dün Gece Eklendi Madde 34
Yönetimin de onayı ile belirsiz bir süre bu tarz konular yasaklandı. Bu forum mybb destek forumudur. Diyeceksiniz ki böyle bir kategori varsa neden açmayalım ? Hemen cevabını veriyorum;
Son zamanlarda bu tarz konuların biri bin oldu, önüne gelen konu açtı forumun suyunu çıkardı, ve en çok tartışma da bu tür konularda çıkmakta. Bu sebeple yasakladık. İleriki zamanlarda tekrardan serbest bırakılabilir fakat üyeler böyle bir tutum seriledikçe imkansız gibi görünmekte. Grafik üzerine olan çalışmalarınızı buradaki üyeleredeğil de grafik üzerine olan forumlarda paylaşırsanız daha yapıcı yorumlar alırsınız ve kendinizi danin ustası olmuş kişiler varken burada psnin ne olduğunu bilmeyen insanlar var. Sizce hangisine çalışma sunmak daha mantıklı ?

Sonuç olarak bu tarz konuları şuanlık yasak. Eğer açanlar olursa haber vermeksizin konuları kilitleyeceğim. Kuralları okumak siz üyelerin yükümlülüğü, görmeyen olur diye imzama da ekledim ve en kısa sürede anasayfaya da ekleteceğim. İyi forumlar.
Maşallah, çok güzel kurallar..

Depo ve MCTR'yi uzun zamandır takip etmiyorum ancak takip ettiğim süre zarfında hiç böyle saçma sapan kurallar koyan, üyelere her zaman yüksekten bakan bir yönetici görmedim ben. Hayır, 3 gün öncesine sen de yapıyordun bugün yasakladıklarını. Yok efendim anime sistemim nasıl gidiyor, vay efendim jquery'de bunu nasıl yapacaksınız da falan fistan. Üyeyken gözümde aldığın değeri tamamen sıfırlamış durumdasın TShujin. (Pek takacağını sanmıyorum ama, olsun.) Sana güzel kurallarınla mutluluklar.

Oraya genel kürsü gibi bir bölüm açılıyor yıllar öncesinden, sonra bir yönetici gelip burada konu açmayacaksınız diyor. Kaldırın abi o zaman şu forumu. Ne siz zahmet çekin ne de biz. Az sonra 1.8 için vbulletin tarz bir tema yayınlayacaktım ancak ne şevk kaldı ne bir şey. Gerçekte çok iyi bir insan olabilirsin ancak sanaldaki üslubun pek iç açıcı değil. Kolay gelsin.
Sayfalar: 1 2