MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: KailyDesign Rank Seti
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

Dosyada bi kaç tane daha rank var.Her rankın psdsi mevcuttur.

Kod:
[url=http://bc.vc/nqVtkh]TIKLA İNDİR[/url]
Güzelmiş eline sağlık.
Elinize sağlık hocam, o ranktaki yıldızları kademe kademe yükselseydiniz daha hoş görünebilirdi diye düşünüyorum elinize sağlık tekrardan
(03-09-2014, Saat:13:50)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzelmiş eline sağlık.
Sağolasın.

(03-09-2014, Saat:13:51)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Elinize sağlık hocam, o ranktaki yıldızları kademe kademe yükselseydiniz daha hoş görünebilirdi diye düşünüyorum elinize sağlık tekrardan
Kötü görünürdü,renkleri değiştirmeyi tercih ettim.
Teşekkürler Güzel PSD olmasıda degişik şeyler cıkartılır Eyw Süper
Linkleri code tagına almadığınız için 2 uyarı puanı aldınız. Konu açarken kuralları bir kezdaha gözden geçiriniz.
(03-09-2014, Saat:15:39)Toretto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler Güzel PSD olmasıda degişik şeyler cıkartılır Eyw Süper
Rica ederim.

(03-09-2014, Saat:15:48)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Linkleri code tagına almadığınız için 2 uyarı puanı aldınız. Konu açarken kuralları bir kezdaha gözden geçiriniz.
İlk önce uyarman gerekmez mi ?
(03-09-2014, Saat:16:45)Kaily Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-09-2014, Saat:15:39)Toretto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler Güzel PSD olmasıda degişik şeyler cıkartılır Eyw Süper
Rica ederim.

(03-09-2014, Saat:15:48)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Linkleri code tagına almadığınız için 2 uyarı puanı aldınız. Konu açarken kuralları bir kezdaha gözden geçiriniz.
İlk önce uyarman gerekmez mi ?

Neden uyarmam gerekiyor onu da söylerseniz sevinirim. Kurallarda yazıyor mu yazıyor daha neyin uyarısından bahsediyorsunuz ?Diyeceksiniz ki nasıl aklımda tutayım onca kuralı ? Ben nasıl bir iş yapmadan önce sürekli kuralları okuyorsam siz de okuyacaksınız. Bu forumun üyesi olduğunuza göre böyle bir yükümlülüğünüz var.
Sayfalar: 1 2