MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir torrent forumunda olması gerekenler ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar.

Bir torrent forumumuz var ve 1,122 üyemizin sadece 50-60 kadarı aktif. Ben forumdaki eksikliklerden olduğunu düşünüyorum bunun. Bu noktada da sizin önerilerinizi almak istedim. Torrent Oyun/Film/Program/İşletim Sistemleri/Mobil Oyun,Uygulamalar şeklinde yayın yapıyoruz. Bunların yanında da yama, crack gibi oyuncuların ihtiyacı olacak paylaşımlar yapıyoruz. Sizce bu foruma daha ne ekleyebiliriz ? Bir torrent forumunda neler görmek istersiniz ?

Site Adresi:
Kod:
http://eptorrent.com
Sitenizi gördüm, güzel ve bir torrent sitesine göre süper forumlar mevcut, Artı forumlar düşünmeyin bence. Bu forumlarla devam etmenizi öneririm.
(30-08-2014, Saat:17:51)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenizi gördüm, güzel ve bir torrent sitesine göre süper forumlar mevcut, Artı forumlar düşünmeyin bence. Bu forumlarla devam etmenizi öneririm.

Teşekkür ederim. Şimdilik böyle dursun o zaman.
Hocam Site Adresi Verin Birşey Olmaz Vermeden Bakamayizki Gülümseme
(30-08-2014, Saat:18:03)Rugfre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Site Adresi Verin Birşey Olmaz Vermeden Bakamayizki Gülümseme

Peki. Sadece forumlar hakkında öneri almak istemiştim ama ekledim şimdi adresi.
Pro Portal Eklemenizi Önemle Tavsiye Ederim.

Mobil Bölümünü Kategoriye Çevirip Altina Androdi , IOS , Windows Phone Diye Ekleyebilirsiniz Bunlarada Alt Kategori Olarak Oyunlar , Uygulamalar Ekleyebilirsiniz.
(30-08-2014, Saat:21:12)Rugfre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Pro Portal Eklemenizi Önemle Tavsiye Ederim.

Kesinlikle En basta olması Gereken Süper
(30-08-2014, Saat:23:49)Toretto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30-08-2014, Saat:21:12)Rugfre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Pro Portal Eklemenizi Önemle Tavsiye Ederim.

Kesinlikle En basta olması Gereken Süper

Bence Portal Yerin WOrdpress kurmanızı Şiddetle Tavsiye ederim Melek - Masum

Ek olarak: blog.eptorrent.com şeklinde
birde headerla footeride forum teması ile aynı yaptıgında
cok güzel birşey çıkacağına eminim
Sayfalar: 1 2