MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 30 Ağustos Zafer Bayramı İndex Html5 CSs3
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Demo :

Kod:
http://pixellove.net/demo/zafer/index.html

resim

resim

index.html dosyasında bulunan bu kodu düzenleyerek sitenize özelleştirebilirisiniz.

Kod:
<div id="content">
                        <h1>30 Ağustos <br />Zafer Bayramınız <br /> Kutlu Olsun !</h1>
                        <p>Pixellove Forum Yönetimi</p>
                        <a href="#" title="" class="button">Foruma Giriş</a>
                    </div>

Ücretsiz Olarak dağıtılıan bir 404 sayfası düzenlenerek yapılmıştır.
TasarımDil Çıkarmaatesi

Kod:
http://forum.pixellove.net/attachment.php?aid=122
Hocam her şey iyi hoş da sırf forumunuza üye çekmek için böyle yollara başvurmayın. Şunu adam akıllı bir upload sitesine yükleyemez miydiniz yani ?
Merhaba,

QwerT hocamızında dediği gibi neden kendi sitenize upload yapıyorsunuz dosyayı ? sitene zorla üye olmak zorunda mıyız biz sizin ?

Dosyanızı lütfen dosya upload sitelerine yükleyiniz. Konuyu rapor ettim.

İyi forumlar.
Mybbdepo harici linkler code tagına alınmalıdır, bu ilk ve son uyarım. Ayrıca dosyayı siteniz ve dosya.tc harici bir upload sitesine yükleyin. Tavsiyem mega.co.nz yada files.fm'dir.
Ek olarak Yandex Disk ve Mediafare Göz kırpma
Bir kişide teşekkür etmemiş index için. İllaki bir açık bulup azarlamak için laf etmek için an arıyorsunuz yazık be.
(28-08-2014, Saat:22:17)falanfilan1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bir kişide teşekkür etmemiş index için. İllaki bir açık bulup azarlamak için laf etmek için an arıyorsunuz yazık be.

İndex güzel elbette. Ben indexe değil dosyanın sunum şekline yorum yaptım. Açık aramaya çalıştığım falan da yok, indexi kullanmak için indirmek istedim ama ilk yorumda bahsettiğim durum var ortada. Bunu belirttim ben sadece. İndex için ayrıca teşekkür mesajı atmak yerine de Teşekkür Et butonunu kullandım. Asıl siz konuyu başka yere çekiyorsunuz. Dosya.tc'ye upload edilen dosyalara bu yönde yorum yapmak suç değil de kendi sitesinin linkini verene yorum yapmak mı suç falanfilan1 ?

Teşekkür Edenler: masterbilgi , erinkral , Controller , QwerT_ , Manager , TShujin , Cekoserdar
qwert mesaj kotan dolu atamadm
Sayfalar: 1 2