MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TShujin İle Röportaj
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar düşündüm ki sitemizdeki kendini kanıtlamış bir arkadaşla ropörtaj yapayım ve aklıma gelen hem dürüsüt hem bilgili kişi tshujindi
Röportaja geçelim?

MyBB'ye başlayalı kaç yıl oldu ?
4 yıl önce forum sistemlerine ilgi duymaya başladım ve o sıralar bir çok forum yazılımı denedim, bunlardan biri de MYBB'idi. Fakat daha sonra bir forumun tasarım ekibine girdim ve onun sistemi SMF olduğu için yaklaşık 3 yıl SMF ile ilgilendim. Arada MYBB kurulu sitelere yardımcı oluyordum fakat çok da ilgili değildim. 1 yıl önce görev aldığım forumun kapanmasıyla boşta kaldım ve MYBB'ye döndüm Gülümseme

MyBB destek ekibi oluşunuz hakkındaki en önemli faktörleri bize açıklarmısınız?
Aslına bakarsanız hiçbir fikrim yok. Bu soruyu beni ekibe davet eden xpserkan'a sormalısınız Göz kırpma

Sizce mybb destek ekibi olmak sizi gururlandırıyormu?
Hayır gururlandırmıyor ama birilerine yardımcı olmayı, elimdeki bilgiyi paylaşmayı seviyorum. Bunları yapabilmenin en rahat yolu destek ekibine girmek sanırsam Gülümseme Genel olarak insanlarda şöyle bir algı var, açılan konu başlıklarında da denk gelmişsinizdir;
"... Hatası üst düzey yetlililer baksın" bu tabir kadar yanlış olan başka birşey düşünemiyorum ve bunun gibilerin zihniyetini değiştirmenin en basit yolu destek ekibi olup gerekli açıklamayı yapmak ve normal üyelerin bile üst düzey yetkililerden daha fazla bilgisi olabileceğini anlatma ayrıcalığı olduyğunu düşünüyorum. Çünkü destek ekibi olmadıkça bazı insanlara laf anlatamıyorsun..

Neden mybb başka forum sistemleri de var ?
Şuan bile SMF forum sistemi listemde brinci sırada yer alır. Bu yüzden yazılımdan daha çok ortamın etkisi diyebiliriz. MybbDepo'ya üye olduğum için Mybb diyebilirim Süper

Kendinizi Biraz Tanıtırmısınız ?
Adım Üsame Fethullah, yaşım 20, üniversite 2. sınıftayım ve bilgisayar programcılığı okuyorum. Kafam zehir gibi fakat lise hayatımın dörtte üçünü uyuyarak geçirdiğim için şuan programcılık okuyorum. İlgi olmayınca kafa basmıyor Gülümseme Şuanda freelancer olarak proje geliştiriyorum, arada iş alıyorum bir şekilde idare ediyorum. Boş zamanlarımı makale okuyarak, sevdiğim isimlerin bloglarını takip ederek, bateri çalarak ve anime izleyerek geçiriyorum. Hayattaki tek amacım Japonya'da yaşamak Melek - Masum

MyBB Destek ekibi olunca aldığınız tepkiler nedir?
Genel olarak tebrik aldım, negatif bir dönüş olmadı şu ana kadar ama üyeler tarafından sevilen bir destek üyesi olacağımı düşünmüyorum. Hata yapanları bir kez uyaracağım ve bir ikincisi olmayacak. Forumun huzurunu kaçıranların bu forumda olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Guzel raportaj olmus. Gercekten de iyi biridir Usame abi bugune kadar gordugu takdirde yardim etmedigi kisi sayisi yok denecek kadar azdir. Ayrica hedefine ulasir umarim bir gun
Süpermiş ya la
(24-08-2014, Saat:22:44)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Guzel raportaj olmus. Gercekten de iyi biridir Usame abi bugune kadar gordugu takdirde yardim etmedigi kisi sayisi yok denecek kadar azdir. Ayrica hedefine ulasir umarim bir gun

Teşekkürler öledir kendisi

(24-08-2014, Saat:22:50)Cekoserdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Süpermiş ya la

Evet öledir ama la kelimesini kullanmasak
Seviyorum ben yahu Shujin'i Melek - Masum

Alıntı:Genel olarak tebrik aldım, negatif bir dönüş olmadı şu ana kadar ama üyeler tarafından sevilen bir destek üyesi olacağımı düşünmüyorum. Hata yapanları bir kez uyaracağım ve bir ikincisi olmayacak. Forumun huzurunu kaçıranların bu forumda olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Sevdiğim kısmı da tam şurada geçiyor. Uyku
Tshujin Bir harikaaa
Güzelmiş. Hayırlı olsun ayrıca yeni görevi Gülümseme