MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni Tema Yüklenince Pluginler Gidiyor?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : turkiyehalki.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Genel Bakış, Sohbet, Forum İkonları
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arkadaşlar Neden Yeni Tema Yüklendiğinde Eski tema varken görünen Pluginler artık görünmüyor. Silip tekrar Yüklememe rağmen görünmüyorlar. Bu durum için ne yapmak gerekiyoır.?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Hata ekranı ekleyemedim çünkü Hata gösterecek bir görüntü yok.
pasif yap tekrar aktif yap
(22-08-2014, Saat:17:32)Dahvievanity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]pasif yap tekrar aktif yap

Hocam biraz önceki açtığım konuda ftp hata yaptım demiştim şimdi admin kp de eklentiler bölümüne tıkladığımda hiç bir eklenti görünmüyor hiç yüklemememiş gibi ama yüklü aslında Gülümseme

tam olarak ne gibi bir hata yaptım bilemiyorum..
Bence Yedekleri Alıp Tekrardan Elle MyBB Kurmanızı Öneririm Süper
(22-08-2014, Saat:17:53)__Smile__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence Yedekleri Alıp Tekrardan Elle MyBB Kurmanızı Öneririm Süper

Hocam ftp de puplic__html de ki bir dosya yada klsörü sanırım inc yada jscripts klsörüne attım.
İlla yedek alıp yeniden mi kurmak gerekir?

Ben otomatik kurulum yaptım. Yani domain aldığım yerden otomatik açtım nasıl silerim tekrar yüklerim bilemedim?
Çözüm basit hocam. Eski temanızın index şablonundaki kodlarını kopyalayıp yeni temanızdakilerle değiştirin.
Ya Sorun Yeniden Kurmayla Pek Alakalı Değil Mesela Senin Herşeyin Kullandığın Temada Dimi Kullandığın Temanın Şablonlarında Var herşeyin kodu ancak sen yeni tema yükledin ve yeni temada gözükmüyor bu gayet normal.

Eklentileri ya elle şablonlardaki kodlarıyla yapacaksınız ya da İstediğiniz eklentiyi Aktifleştir-Pasifleştir İle