MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yandex Disk Türkçe Çıktı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yandex, bulut tabanlı ücretsiz veri depolama servisi Yandex.Disk’i hizmete açtı.

Kullanıcılar, 11 GB kapasitesi olan Yandex.Disk’e yükledikleri belgelere, fotoğraflara, filmlere veya müzik parçalarına İnternet erişimi olan herhangi bir cihazdan, diledikleri her an ulaşabiliyor; dosyalarını, e-posta veya tüm popüler sosyal ağlar üzerinden çevreleriyle paylaşabiliyor.

Her tür dosya formatını destekleyen ve Yandex.Mail’e entegre edilmiş olan Yandex.Disk’te, kullanıcıların yükledikleri dosyaların yanı sıra e-posta ileti eklerinin saklanması için de özel bir alan bulunuyor. Bu alan, diskin 11 GB’lik kapasitesini etkilemiyor.

Hem web arayüzü, hem de Windows ve MacOS masaüstü uygulamaları aracılığıyla kullanılabilen Yandex.Disk, ayrıca iOS ve Android platformları için geliştirilen Yandex.Mail mobil sürümüne de entegre bir şekilde çalışıyor.
Türkiye' de Google bitti YAKINDAA.....

Bu disk e oyun , teamspeak vs.. serveri kurabilirmiyiz..
Google bitmez sen merak etme. Açık Ağızlı Gülümseme
(26-06-2012, Saat:22:13)Onur35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Google bitmez sen merak etme. Açık Ağızlı Gülümseme

Bitecekte Zaman Lazım
Yandex nedir ve Google nedir diye sorun gerçek hayatta çevrenizdekilere %90'ı Yandex'in ne olduğunu bilmiyodur.

Yandex Google'ın oluşturmuş olduğu Android platformunda kendi uygulamalarınıı yayınlıyor. Göz kırpma

Belkide Google'in bitmesi için Yandex kendi mobil işletim sistemini çıkarmalı belki ozaman öne geçer.

Belki zamanla olur ama bana göre Google 5-10 sene daha liderliğini korur.
Yandex'in çalışmaları takdire şayan olabilir ama google'ın bu arada armut toplayacağını hiç sanmam.
(26-06-2012, Saat:22:31)007combatant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yandex'in çalışmaları takdire şayan olabilir ama google'ın bu arada armut toplayacağını hiç sanmam.

Aynen katılıyorum.
Google hatırladığım kadarıyla araç üretmişti. Ayrıca Youtube gibi bir çok site Google'nin sunucularında barınıyor. Siz her Google'ye girdiğinizde yolladığı çerezlerle sizin ilgillerini kayıt edip ona göre reklam gösteriyor. Çok araba sitesine giriyorsanız araç ürünleri reklamları gibi.
Sayfalar: 1 2