MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Grafik Alemi Tema Çizimi | Kodlanmaya hazır :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Grafikalemi.com adlı grafik forumu için çizilen tema karşınızda kodlama yapılması gerekiyor yorumlarınızı bekliyoruz. Footer ve headerde değişiklikler olacak taslak çizimdir 3 saatte tamamlanmıştır, temayı grafikalemi.com yöneticisi kuzey çizmiştir bilginize..

Not : Ücretli tema çizimleri yapılmaktadır, ekibimizde kodlama bilen birisi olmadıgı için kodlamaya karışmıyoruz ama kodlama tamamlandıktan sonra 1 yıl tema edit desteği veriyoruz, kodlamada bizim tanıdıklarımız tarafından ekstra fiyata yapılmaktadır, ekibime kodlama bilen kişiler aranmaktır özel mesaj atabilirsiniz Gülümseme

Kod:
http://i.hizliresim.com/9vNMdr.jpg

resim
Aslında yapılması zor bir şey gibi görünmüyor ama biraz akıl kullanmak gerekiyor. Çizim güzel olmuş ellerine sağlık. Süper
(15-08-2014, Saat:17:46)Manager Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aslında yapılması zor bir şey gibi görünmüyor ama biraz akıl kullanmak gerekiyor. Çizim güzel olmuş ellerine sağlık. Süper

Teşekkürler Gülümseme Çizim arkadaşıma aittir bilginize Gülümseme
footer biraz daha kucuk olursa iyi olur Süper
(15-08-2014, Saat:17:42)evrim706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Footer ve headerde değişiklikler olacak taslak çizimdir

Teşekkürler Gülümseme
Kodlama için ulaşabilirsiniz;

NOT : Şu an ofisteyim,saat 20:00-20:30 arasında ulaşabilirsiniz.
Birtanede Wordpress Teması Çizin kodlıyayım İsterseniz Melek - Masum
Ben beğendim ellerinize sağlık , oktayın temaları gibi olmuş (ben benzettim yanlış anlaşılma olmasın onunkilerde buna benziyor)
Sayfalar: 1 2