MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://mybb.webmasterkursu.net
Versiyon MyBB Sürümü : 1.4.x
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :yok
Hata-Sorun Sorun açıklaması :

Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated hatası alıyorum anladığım kadarıyla php versiyon ile alakalı şuan php 5.4.30 versiyonu kullanıyorum bundan daha düşük olması gerekiyor sanırım fakat bunu phpmyadminden ayar çekerek düzeltebilirmiyiz sorunu
Bunu sitenizin cpanelinden düzelticeksiniz hoccam
Hata veren class_core.php 165. satırı alttaki gibi değiştir.
Kod:
@set_magic_quotes_runtime(0);
(13-08-2014, Saat:08:37)masterbilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunu sitenizin cpanelinden düzelticeksiniz hoccam

açıklayıcıı yazar mısın?

(13-08-2014, Saat:09:05)tsunami Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hata veren class_core.php 165. satırı alttaki gibi değiştir.
Kod:

böyle bir kod 163 satırda zaten var ona rağmen denedim işe yaramadı güzel kardeşim
O satırlarda daha önce elle düzenleme yaptın mı hiç? 163.164.165. satırları allta yazdığım gibi düzenle.. 1.4x hangi sürümde bu hatayı veriyor?
Kod:
@ini_set("magic_quotes_gpc", 0);
@ini_set("magic_quotes_runtime", 0);
O satırı silerek dener misin Melek - Masum
resim

şuanda bu hatayı alıyorum
Resimdeki hata sayfasından bir geri gel ve Send anonymous statistics about your server specifications to the MyBB Group seçeneğindeki işareti kaldır.
Sayfalar: 1 2