MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb 1.8 i konuşalım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Eee malum 1.8 geldi geliyor baya soru lar vs fixlendi sizi mybb 1.8 hakkındaki düşünceleriniz nedir? Ne bekliyordunuz incelediniz mi vs yorum atin sohbet tarzı devam edelim Gülümseme
Benim en çok aklıma takılan kısmı tema konusunda 1.8 çıkınca 1 tane tema gelecek gibi gözüküyor eee eski temalarda işe yaramayacak yeni bir sistem ve temacilarin tanımadan tema yapabileceklerini sanmıyorum napacaz wordpressten mi uyarlariz değişkenleri öğrenip ne dersiniz bu konuda? Ben başlatayim siz devamını getirin sorun cevabını bilen yada kendi düşüncesini katmak isteyen arkadaşlar cevap yazsınlar

Hemde kaynaşmış oluruz bu ara pek arkadaşlık ortamı kalmadı hep bi Hır gür icindeyiz forumda

Neyse sitesine mybb 1.8 kuran var mı ben evde değilim siteleri kapattim deneme fırsatım olmadı açıkçası bi demo admin paneli vs free siteye kuranlarınız var mı incelemek istedim kod yapısı baya değişmiş github da gördüm merak ettim iyice Gülümseme n'olur len bi demo veri verin
1.8'de umarım saçma sapan hatalar giderilir, bütün dosyalar incelenerek açıklar kapatılır. İnşAllah !
Github da fark edilen hataları yazıyoruz onlarda güncellemelerden fixliyorlar hatalar elbet olacak ama biz bildirmezsek belki daha geç belki hiç giderilemeyecek

Neyse hayrına hostingerden bana mybb 1.8 kurup teslim edebilecek var mı kurcalamak istiyorum telefondan pek yapılamıyor