MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ziyaretçilerin Konuları Okuyamaması Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar benim şöyle bir eleştirim olacak, bunu sayın yöneticileriminde okumasını isterim. Arkadaşlar MyBB Depo'da ziyaretçi konuları okuyamıyor ve misafirlerde bilgi alamıyor. Bence ziyaretçilerde konu okuyabilsin. Hem buradaki konuların %90'ı da hemen hemen MyBB.Com.TR'de de bulunuyor. Ve orada ziyaretçiler konuda okuyabiliyor. Bence gereksiz kaldırılsa daha iyi olur bana göre. Bunun üzerine bir anket yapalım kaldırılsın ve kaldırılmasın diyenler ankete cevabını versin.
Bence iyi bir sistem. Bazı emek hırsızları, veya ş***sizler gelip çalıyor, veya yararlanıp ben yaptım ayağında takılıyor. Şimdi diyeceksiniz üye olunca da aynısını yapacak. Bari buraya bir faydası dokunsun üye olsunda Göz kırpma Bence bu yönden kaldırılmamalı benim sebebim bu Gülümseme
(03-08-2014, Saat:19:54)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence iyi bir sistem. Bazı emek hırsızları, veya ş***sizler gelip çalıyor, veya yararlanıp ben yaptım ayağında takılıyor. Şimdi diyeceksiniz üye olunca da aynısını yapacak. Bari buraya bir faydası dokunsun üye olsunda Göz kırpma Bence bu yönden kaldırılmamalı benim sebebim bu Gülümseme

Hocam sizi anlıyorum fakat sağ tık engeli de getirilebilmektedir. Göz kırpma