MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Sorunlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Öncelikler 007combatant tan özür diliyorum. Sorunlarımı tek bir başlıkta toplayayım dedim.

resim

1. Beğen butonlarını nereden düzenlerim? Sadece anasayfadakileri değil. Her sayfanın üstündeki beğen butonlarını ?
2.Bu kısmı nasıl ortalarım ?
3. Bu kısmı şeffaflatabilir miyim ? phothopta şeffaflaştırıp ftp'ye attım. olmadı.
1. Sorunun Cevabı:

Admin Paneli => Temalar & Şablonlar => Şablonlar => Header Şablonlar => header_welcomeblock_guest ve header_welcomeblock_member şablonlarından indexteki butonları düzenleyebilirsin.

Konudaki butonları düzenlemek için ise Admin Paneli => Temalar & Şablonlar => Şablonlar => Konu Gösterimi - [showthread] Şablonlar => showthread şablonundan düzenleyebilirsin.

Buton kodları:

Kod:
<!-- AddThis Button BEGIN -->
<span style="float: right; margin-top: 5px;">
<div class="addthis_toolbox addthis_default_style ">
<a rel="nofollow" class="addthis_button_facebook_like" fb:like:layout="button_count" style="margin-right: -5px;"></a>
<a rel="nofollow" class="addthis_button_tweet" style="margin-right: -35px;"></a>
<a rel="nofollow" class="addthis_button_google_plusone" g:plusone:size="medium" style="margin-right: -30px;"></a>
</div></span>
<!-- AddThis Button END -->

2. Sorunun Cevabı:

Admin Paneli => Temalar & Şablonlar => Şablonlar => Forum Bit Şablonlar => forumbit_depth2_forum ve forumbit_depth2_cat şablonlarındaki;

Kod:
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>

Kodunu bulup right yazan yeri center olarak değiştirip kaydedin.