MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: arama motoru taktikleri ve seo e kitapları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba, iki blog işine girişmek istiyorum. Olan blogumu da bir yıldır on binden fazla kişiyi çekemedim. Kitle oluşturmayı zaten geçtim. Seo ve google taktikleri gibi alanlarda kitaplar var mıdır?
Ve eğer varsa ziyaretçileri çoğaltmam hakkında bir öneriniz çok sevinirim. Kafamda değişik şeyler dönüyor bu aralar. Yazmaya girişeyim diyorum ama hevesim kırılmış durumda.

Yani milyonlarca insan var. İlgili kitap bloglarına yorum yapıyorum en fazla on beş kişi görüyorsa görüyor.Fakat bu insanların binlerce takipçisi var. Facebook ve benzerlerin de de aynı şeyleri yaşıyorum. Bir de direk mesaj atınca geri bildirim gelmiyor. Yani internet gibi geniş bir alanda kapana kısılmış durumdayım. Rica etsem.
Nasıl kitle oluştururum bilmiyorum sosyal ağlarda da aynı şeyler geçerli.
Blogun Wordpressmi ?

----------------------------
1. İçerikler Özgün Olsunki Google Seni Yukarlara Taşısın (yani kopyala yapıştır yapmayıp sen yazacaksın)
2. Temanın Seo su Güzel olmalı

Bunlar olunca ztn google seni indexler böylece üstlerde çıkarsın üste çıkınca hitin arrtar
Yazılar tamamen özgün ve okuyanların hoşuna gidiyor. Fakat kitle oluşturamıyorum çünkü insanlara ulaşamıyorum.
Seo ne zor işmiş ya