MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb tema premium paketi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar arşimizda yaklaşık 200 tane ücretli tema var bu twemalar arasında en çok beğenilen securehatz ve redmad.org teması da var dilerseniz buraya katılıyorum yazıp bekleyiniz çekilişi kazanan 2 kişiye tema optimizasyon ve ücretli temalar bedava verilecektir.
Ücretli Temalar Nasıl Sizde Mevcut Acaba?
hocam bazı arkadaşlar ile yoplandık ücretli temaları satımn aldık gayet makul bir fiyata
Bu şekilde çok şüpheli gözüküyor, keşke satın aldığınız lisans bilgilerini falan gösterseydiniz. Malum son zamanlarda ki olaylardan sonra ^-^ tabi yöneticilerin bileceği bir konu karışmak pekte doğru olmaz benim için.
hocam bazı insanlar vardır aklı hacklere ve kötülüğe çalışır bağzı insanlar vardır ki aklı hep başkalarına yardım etmek ile çalışır şimdi diyeceksiniz senin çıkarın ne ? benim buradaki çıkarım optimizasyon ve tema vererek insanları mutlu etmek
ve ün salmak böyle bişey yapmak insana zefk verir açıkçası ben bundan feyz alıyorum
Hocam satın aldığınıza dair gerekli bilgileri gosterir misiniz?
hocam bişey sorucamda ben gherkeze dağıtacam demiyorum 2 kişiye vericem sadece 1 temayı
Peki diyelim bana cikti hocam temanin yapimcilari ulasip bizim basimiz belaya girebilir..
Sayfalar: 1 2