MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İçeriği üye olmayan göremez nasıl yapılır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar ibliyorum forumda bunun nasıl yapıldığı yer alıyor fakat ayalarını nasıl yapacağız. İçeriği gizleyince siteye botlar da giremeyecek ve dolayısıyla site index almayacak. Botların girişini nasıl ayalarım.
Botların üye grubunu "Üye" yaparsın sorun çözülür sanırım. Kolay gelsin.
nereden ve nasıl yapılacak adım adım yazabilecek birisi varmı
(26-07-2014, Saat:01:10)Reyizz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nereden ve nasıl yapılacak adım adım yazabilecek birisi varmı

Admin KP >> Ayarlar >> Solda Listede "Örümcekler ve Botlar" gibi bir link var tıkla ona >> Örneğin Google botunu seç >> Orada görürsün "Varsayılan Kullanıcı Grubu" gibi bir seçenek olacak oradan ayarlayabilirsin. Kolay gelsin, iyi forumlar.
(26-07-2014, Saat:02:23)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-07-2014, Saat:01:10)Reyizz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nereden ve nasıl yapılacak adım adım yazabilecek birisi varmı

Admin KP >> Ayarlar >> Solda Listede "Örümcekler ve Botlar" gibi bir link var tıkla ona >> Örneğin Google botunu seç >> Orada görürsün "Varsayılan Kullanıcı Grubu" gibi bir seçenek olacak oradan ayarlayabilirsin. Kolay gelsin, iyi forumlar.

teşekkür ederim güzel anlatımınız için. Şimdi geriye tek bir şey kaldı. Bu örümcek ve botları üye olarak eklemem yeterli mi yani daha üst yetkili bir gruba eklemem mi gerekiyor