MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: NewPoints 1.9.9 (Puan Sistemi) Hk.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar,

NewPoints 1.9.9 eklentisini Türkçeye çeviriyorum arkadaşlar, şuan için çeviri konusunda pek bir sıkıntım olmadı gayet güzel gidiyordum. Eklentinin belli bir bölümünü çevirdikten sonra foruma attım , çalıştırdım kurdum fakat karşılaştığım sonuç türkçe harfleri okumamıştı türkçe harflerde dikdörtgen içinde ? bulunmakta. Benden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüp, UTF8 dönüştürmesi yaptım fakat genede bir işe yaramadı. Sizce nerede yanlış yaptım , veya ne yapmam lazım ? Yardımlarınızı bekliyorum. Gülümseme

Hayırlı ramazanlar..
Hocam baya klasik olacak ama denemediyseniz .php dosyasını Not Defteriyle açıp kodlamayı UTF-8 seçerek farklı kaydetmeyi dener misiniz ? Genelde bu şekilde çözüyordum ben sorunlarımı.
Hocam sizede teşekkür ederim Gülümseme Farkettiğime göre Kodlamada UTF -8 Bomsuz olarak kodlu değildi, onlara ufak bir ayar çektim ve düzeldi, şimdi kaldığım yerden devam edip bitirip yarın paylaşacağım İnşallah. Gülümseme

Sorunu çözmemde yardımcı olan Funny adlı abimize de çok teşekkür ederim iyi forumlar dilerim. Konu kilitlenebilir.
Notepad ++ kullanarak Utf-8 without bom (bomsuz) bu dil hatalarını çözer Süper
Sorun Çözüldü Şeklinde Rapor Gönderildiğine Göre, Konu Kilit.