MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: GreenPlus Theme Çizim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yeni Çizimimle Karşınızdayım. Arkadaşlar Kendimi Geliştirdiğimi Düşünüyorum. Tam 7 Saat Bunla Uğraştım. Emeğe Saygı.

resim
resim
Boyut ve fontlar üzerinde çalışmalısın bu arada 7 saatini harcamışsın azmin hayrete düşürdü Gülümseme Genel olarak güzel olmuş eline sağlık Gülümseme
(22-07-2014, Saat:19:06)Funny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Boyut ve fontlar üzerinde çalışmalısın bu arada 7 saatini harcamışsın azmin hayrete düşürdü Gülümseme Genel olarak güzel olmuş eline sağlık Gülümseme

Teşekkürler Gece 4:30da Yatıp 8:30da Kalktım Gülümseme
Daha önünde uzun yollar var gelişmeli ve bi tema çizimine okadar çok saat harcama 1-2 saatte olucak şey heleki bu 1 saat sürer yani

acemiliğine bağlı Uyku
(22-07-2014, Saat:19:21)Saint Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daha önünde uzun yollar var gelişmeli ve bi tema çizimine okadar çok saat harcama 1-2 saatte olucak şey heleki bu 1 saat sürer yani

acemiliğine bağlı Uyku

İlk Çizimim Beğenilmemişti O Yüzden Bu Çizimde EN İnce Detayına Kadar Uğraştım.
Hocam şu hani desenler olsun , Anasayfadaki konu ve mesajların deseni olsun , birkaç şeyi düzenlerseniz şahane olur çok beğendim ben bunu.
(22-07-2014, Saat:19:32)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam şu hani desenler olsun , Anasayfadaki konu ve mesajların deseni olsun , birkaç şeyi düzenlerseniz şahane olur çok beğendim ben bunu.

hocam benim sorunumu şu Gülümseme stylesları ayarlayamıyorum ve bir coder arkadaşım yok Açık Ağızlı Gülümseme
Ellerinize sağlık hocam güzel yapmışsınız. Önceki çiziminizi beğenmeyenler olabilir ama önemli olan beğenmediklerini küfreder gibi söylemek değil, nerelerin düzeltebileceğini, nerelerin ekleyip-çıkarabileceğini söyleyerek bir fikir belirtmek. Sonuçta siz bir emek veriyorsunuz ve insanlar sadece fikir belirtebilir, sizi eleştirme hakları yok. Böyle düşünürsek kimsenin kırıcı laflarına kırılmayız sanırım Gülümseme Tekrardan ellerinize sağlık, başarılarınızın devamını diliyorum. Kolay gelsin, iyi forumlar Mahcup
Sayfalar: 1 2