MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tüm MyBBDepo Ailesi İçeri.. 'VEDA'
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Sayın Arkadaşlarım Abilerim, Bugün Ortağimla Yaptığımız Konusmadan Sonra Bizim Sitemizi Kapatacagini Söyledi Nedeni İse Domain Ve Host Başkasının Üstüne O Abide Ortada Yok Ve Daha Milyonlarca Nedenler... Neyse Cok Fazla Uzatmadan Herkes Hakkını Helal Etsin, Bugüne Kadar Birinize Bir Yanlışım Olduysa Özür Dilerim, Hayırlı Ramazanlar Herkese...
Saol sanada hayırlı ramazanlar yolun acık olsun ^^ Sitenin kapatılmasına üzüldüm .
gülü güle Açık Ağızlı Gülümseme
şaka yaptım hayırlı ramazanlar
Dostum güvenmeyeceksin herkese. Güveneceksende bir ayağının çukurda olduğunu bileceksin ona göre düzenli yedek alacasın. Bende biriyle ortak site açtım bir sorun çıktı aramızda bendeki tüm bilgiler onda, zaten ödemeyide o yapmıştı ve index attı foruma ftpden Gülümseme Ama ben 12 saatte bir yedek alıyordum zaten bir yamuğu olacağınıda biliyordum o yüzden 3-5 konu ve yorum dışında eksiğim olmadan kendime yeni alan adı ve hosting alarak devam ettim.
Geçmiş olsun Hayırlı Ramazanlar
Yorumlariniz için teşekkür ederim
Yedek almamışmıydınız ? Yedeğiniz varsa bir müddetliğine idare edecek kadar host verebilirim size. Gülümseme
Hocam en yakin zamanda geri döneceğim
Sayfalar: 1 2