MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: sqlden themes çıkarma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
benim bi sitemin elimde sql dosyası var,mybb_themes tablosu içerisinden temayı içinden xml şeklinde çıkartabilirmiym ? veya temayı nasıl çıkartabilirm içinden ?
sahibi mi dağıttı veritabanını yoksa kendi siteniz mi
kendi sitem hocam,hosting sunucusunda sorun çıkmış site 404 hatası veriyor bende sql çektim temayıda yedeklemeyi unutmuşdum
xml çıkaramazsın şansına küs. css bile alamazsın sql yedeğinden.
Sağlık olsun,bidaha başlıyacağız baştan temaya.
Localhostta yeni bir forum kur databaseyi oraya çıkar admin panelinden al xmlyi ??

Veyahut uğraşma direkt olarak localhosta o veritabanını yükle, mybb_templategroups, mybb_templates, mybb_templatesets, mybb_themes, mybb_themestylesheets yedekle yeni forumunun databasesine aktar. imagesleride at temanı kurtarmış olursun.

Edit: Bu arada ben sorununuza tam bir cevap vermedim, lakin sorununuzu halledebileceğiniz başka bir alternatif yolu önerdim.
(13-07-2014, Saat:00:28)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]xml çıkaramazsın şansına küs. css bile alamazsın sql yedeğinden.

XML Çıkaramaz ama temayı yedekler.

FTP'den cache/ klasörü ve gerekli SQL tablolarının yedeklerini yüklerse girer fakat biraz tablolar üzerinde uğraşması gerek..
Localhost üzerine mybb kurucam şimdi,kurayım birde öyle deniyeyim
Sayfalar: 1 2