MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üzerinde çalıştığım tema
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba herkese. Vakit geçirmek amacıyla kendi sitemde tema yapıyorum. Bittiğinde yayınlamayı düşünüyorum. Sade bir görüntü olmasını istedim. Sizce nasıl ?

Not: Konu butonları hariç herşey bana aittir. Default temadan yapmaya başladım.
Bana göre sadece header kısmı kaldı.
Ufak tefek ayrıntılar, hoş efektler de ekleyince tamamen bitecek sanırım Gülümseme
Temadan görüntüler:

resim
resim
resim
resim

İyi kötü her türlü yorumunuzu, tavsiyenizi, eleştirinizi bekliyorum. Gülümseme
Çok sadeye kaçmışsınız postbitte butonlar pek yakışmamış açıkcası arka plan hoş.

Biraz daha renk uyumu yaparsanız muhteşem olabilir emeğinize sağlık.

Aslında css buton yaparsanız postbitte olabilir bence.
(05-07-2014, Saat:03:45)depresif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok sadeye kaçmışsınız postbitte butonlar pek yakışmamış açıkcası arka plan hoş.

Biraz daha renk uyumu yaparsanız muhteşem olabilir emeğinize sağlık.

Postbitte butonlar için resim yerine css menü kullanmayı düşünüyorum.
Evet postbitte css menü harika durur Açık Ağızlı Gülümseme thead'lar beyaz temalarda mavi thead çok hoş olur yada css thead ve hover efekti muhteşem olur.
Ben oldukça beğendim eline sağlık. Birkaç öneride ben vereyim Gülümseme
Postbit butonlarını profil kısmından ayırıp alt tarafa bir bölme ile eklersen daha iyi olacaktır. Font-awesome iconları da oldukça iyi gider diye düşünüyorum. Header kısmına da parallax yada slider koyabilirsin Süper
Bence Çok Hoş Olmuş Ellerine Sağlık.
(05-07-2014, Saat:03:57)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben oldukça beğendim eline sağlık. Birkaç öneride ben vereyim Gülümseme
Postbit butonlarını profil kısmından ayırıp alt tarafa bir bölme ile eklersen daha iyi olacaktır. Font-awesome iconları da oldukça iyi gider diye düşünüyorum. Header kısmına da parallax yada slider koyabilirsin Süper

Logoya efekt ekledim. Header'ın sağ kısmına kullanı paneli-giriş-çıkış bölümü yapacapım.
Yorumun için teşekkürler.

(05-07-2014, Saat:04:47)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence Çok Hoş Olmuş Ellerine Sağlık.

Yorumun için teşekkür ederim.
Benimde Birkaç Önerim Olacak

Postbitin Bence Gayet Hoş O Butonları Css Yapıp Açılan Menü Yaparsan Bence Gayet Şık Durur
Birde Temaya Şöyle Birkaç Siyah Tonu Daha Atarsan Daha Güzel Olur Diye Düşünüyorum

Eline Sağlık Süper