MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Portal'da Resim Boyutlandırma ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Ben Portal'da Resim Boyutlandıramıyorum Ne Yaptıysam Hangi Eklentiyi Kurduysam Olmuyor Nasıl Yapabilirim ?

Not : bu bir soru , sorun değil şablona uyun vs. yorumlar yazacaksanız hiç yazmayın.
Hocam sonunda beni anlamayı seçtiniz ve "soru" ile "sorun" farkını anladınız sanırım. Kendi açımdan teşekkür ederim. Dediğim gibi bunun ayrımını yapamasaydık ben size şimdi "şablona uy" derdim.

Sorunuz için:

Admin >> Şablonlar >> Kullandığınız Tema Şablonlar >> headerinclude aç;

En alta:

Kod:
<script type="text/javascript">
<!--
NcodeImageResizer.MODE = 'enlarge';
NcodeImageResizer.MAXWIDTH = 490;
NcodeImageResizer.MAXHEIGHT = 0;
vbphrase['ncode_imageresizer_warning_small'] = 'Resmi Orjinal Boyutunda Görüntülemek İçin Tıkla.';
vbphrase['ncode_imageresizer_warning_filesize'] = 'Resmi Orjinal Boyutunda Görüntülemek İçin Tıkla.';
vbphrase['ncode_imageresizer_warning_no_filesize'] = 'Resmi Orjinal Boyutunda Görüntülemek İçin Tıkla.';
vbphrase['ncode_imageresizer_warning_fullsize'] = 'Resmi Küçültmek İçin Buraya Tıklayın.';
//-->
</script>

kodunu ekleyip verdiğim konudaki dosyayı da FTP ana dizine attığınızda zaten otomatik olarak portalda da resim boyutlanıyor.

Bkz: http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=1956 

Bu arada class_parser.php dosyasını da düzenlemeyi unutmayın. Linkete hazır olarak var isterseniz. Kolay gelsin, iyi forumlar.
Çalışmıyor Hocam.
Kod:
http://mybbdepo.com/highslide-resim-boyutlandirici-5-0-plugin-turkce-konusu.html

Hocam size tavsiyem budur resim boyutlandırıcıyı boş verin her işte iyi yarıyor ve hiçbir sorun yaratmıyor kasma dahi Açık Ağızlı Gülümseme

Portalda aktif oluyor.
(05-07-2014, Saat:02:38)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çalışmıyor Hocam.

Hocam deneme sitemde, orijinal sitemde hepsinde çalışıyor :O Deneme sitem 1.6.14, orjinal sitem 1.6.13. Bir yeri eksik yapıyor olabilir misiniz? Deneme sitemde olduğunun resmini koyuyorum;

resim

Kolay gelsin.
Hiçbiri Çalışmadı Arkadaşlar :/ Herkezde Çalışıyor Bir Bende Sorun.
Portal dosyalarınızda bir değişiklik yapmadıysanız orjinalleri ile değiştirin bir belki bir eklenti vb. bozmuştur :/ Birde FTP 'deki portal.php 'yide orjinali ile değiştirmeyi deneyebilirsiniz. :/ Kolay gelsin. Mahcup