MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alan Adı Önerisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar .com domain alacağım godaddy den alan adı önerisi isteyecektim.
Proje önerisi olan yazabilir projeye uygun domainle birlikte.Büyük ihtimal indirme sitesi tarzı bir şey yaparım
Torrent forumu dusunur musunuz?
torrent forumu olabilir ama yasal olmayan işlere pek girmek istemiyorum bu sefer tam indir tarzı bir site yapmak amacım muhtemelen dosya paylaşım sitesi kuracağım ama demo versiyon koyma yetkisi olacak.Tema da yapmak amacımız var arkadaş cevap versin ona göre kuracağım siteyi domain kodu var elimde süresi bitmeden bir şeyler alırım bu

ilk amacım dosya paylaşım sitesi kurmak hem makale hem dosya paylaşabilceğim bir site alan adı az çok bir şeyler buldum bakalım ama önerilerinizi bekliyorum
(04-07-2014, Saat:11:00)BerkAbiGF Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Torrent forumu dusunur musunuz?

Herer Torrent Forumu ve Sitesi Kaynıyor Dostum Zaten ?
(04-07-2014, Saat:11:35)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]torrent forumu olabilir ama yasal olmayan işlere pek girmek istemiyorum bu sefer tam indir tarzı bir site yapmak amacım muhtemelen dosya paylaşım sitesi kuracağım ama demo versiyon koyma yetkisi olacak.Tema da yapmak amacımız var arkadaş cevap versin ona göre kuracağım siteyi domain kodu var elimde süresi bitmeden bir şeyler alırım bu

ilk amacım dosya paylaşım sitesi kurmak hem makale hem dosya paylaşabilceğim bir site alan adı az çok bir şeyler buldum bakalım ama önerilerinizi bekliyorum

Ne hakkında makale?
Ya dosya paylaşım sitesi icin domain alacağım ama wordpress tema işi var bi arkadaştan yanıt bekliyorum bide hpst sorun olabilir ama hallederim dosya paylaşım sitesi açarım yararlı bi programın tanıtımını yaparım ama full sürüm paylaştırmam gibi vs